Äikesevõimalus 30. märtsil?

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Äikesevõimalus 30. märtsil?

Post by Tarmo Tanilsoo »

strikestar.eu andmetel on Ojamaa kandis välku löönud, ilmselt küll lühiajaline äike(kui üldse), aga midagi võib olla toimumas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Siin on ilm vahelduva pilvisusega. Edelataevas on nõrk valkjas vine, mujal leidub ka üksikuid rünkpilvi. Sooja on 15,2C.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Siin on ilm vahelduva pilvisusega. Edelataevas on nõrk valkjas vine, mujal leidub ka üksikuid rünkpilvi. Sooja on 15,2C.
Image
See on edelataevas hetkel Lagujas... Ka siin on vine ning pilvedel varjud. Uusi välgulööke on tulnud hetkel Saksamaal.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Paistab, et tegu oli üksikjuhtumiga ja võime pöörduda tagasi sooja ilma teemasse. Rüngad on ka taltunud ja... Just äsja pühkis tolmusaatan talust läbi... Olin väljas kui ta tuli. Olen ka praegu väljas. Aga käesolevas teemas on jutud vähemalt hetkeks küll räägitud
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply