Äikesevaatlejad kutsuvad endaga liituma

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Äikesevaatlejad kutsuvad endaga liituma

Post by Tarmo Tanilsoo »

See uudis tuli täna ilm.ee'sse.

http://www.ilm.ee/?43317
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Ehh...mina löön selles kampaanias kaasa kindlasti.
***
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

paljud siis osa võtavad ka sellest siis oleks teada palju siin äikse vaatlejaid ka on.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Mina võtan osa.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka mina võtan osa
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

sama siin
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Mina osalen ka. Aga kas need, kes eelmisel aastal ka osa võtsid, peavad ka teatama, et nad osalevad? Kuskil oli nagu kirjas et kes juba osalesid eelmisel aastal, ei pea osalemisest uuesti teatama.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Tanel wrote:Mina osalen ka. Aga kas need, kes eelmisel aastal ka osa võtsid, peavad ka teatama, et nad osalevad? Kuskil oli nagu kirjas et kes juba osalesid eelmisel aastal, ei pea osalemisest uuesti teatama.
oleneb vist maakonnast ka mingil määral sest ma regasin ümber ennast. 2 inimest koguvad andmeid ja jagavad neid pabereid.

muidu kui sügisel meelde tuletati et andmed ära saata siis vist sai lihtsalt öelda et püsid edasi.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:
Tanel wrote:Mina osalen ka. Aga kas need, kes eelmisel aastal ka osa võtsid, peavad ka teatama, et nad osalevad? Kuskil oli nagu kirjas et kes juba osalesid eelmisel aastal, ei pea osalemisest uuesti teatama.
oleneb vist maakonnast ka mingil määral sest ma regasin ümber ennast. 2 inimest koguvad andmeid ja jagavad neid pabereid.

muidu kui sügisel meelde tuletati et andmed ära saata siis vist sai lihtsalt öelda et püsid edasi.
Oleneb jah. Mina jään siiski Sveni alla.

EÄV kodulehe järgi on koordinaatoreid kaks:
* Jõgevamaa, Järvamaa, Põlvamaa, Pärnumaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa: Sven-Erik Enno, Tartu Ülikooli Geograafia Instituut
* Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Raplamaa, Saaremaa: Triin Triisberg, Tallinna Ülikooli Ökoloogia Instituut

Paraku on uute registreerijate jaoks ilmselt juba liiga hilja, tähtaeg kukkus nädal tagasi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

eelmine aasta ma regasin alles 30 märts.
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Ka mina võtan sella aasta äikesevaatlustest osa. Loodetavasti tuleb eelolev äikesehooaeg äikeserohkem kui eelmise aasta oma.

Ka mina teatasin sügisel et tegelen ka 2007. aastal äikesevaatlustega.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

A kuda see käib? Mis lehed, keegi saadab postiga? Prindid ise välja vms?
Niisama küsin. :wink:
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

saadetakse juhend või õpik kuida kellele. ning saadavad ka 40 täidetavat lehte postiga. kui lähed sealt kodukalt regama siis seal registreerumisleht ka saadaval täidad ära ja saadad ära. aga enne ikka loe ka kellele täpsemalt saata.
AnuT
Posts: 40
Joined: Sun Jan 21, 2007 6:30 pm
Location: Kolga, Harjumaa

Post by AnuT »

mina ka proovin see aasta.

Kuid meie kant on jube äikesevaene selle kohaga võrreldes, kus ma varem oma suved veetsin. No ei ole siin 5 aasta jooksul veel ühtki korralikku äikese-elamust olnud.
Post Reply