Äikesed 16.06. - 18.06.

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Pilv on ka siin näha ning on edela suunal. Pilv on küll tume, kuid äikest seal sees hetkel pole. Hetkel hakkas üsna tugevalt sadama.
On alust arvata, et on, sest mina kuulsin just mõni minut tagasi taas müristamist. Hetkel mõõdukas vihm ja õhutemperatuur 13,9 kraadi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Pilv on pea kohal, kuid sajab nõrgalt. Pilv ise on veel üsna tume, kuid mulle ikka tundub, et hakkab lagunema. Kõige tumedam on hetkel lõunas ja lääneedelas. http://www.weatheronline.co.uk/eurobli.htm on varem Läti kohal tegutsenud äiksed juba jõudnud Lõuna-eestisse. Loodaks, et see äike jõuaks siia enne kui see hääbub.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ma ei hakka halvema versiooniga väljendama kuid siin on ainult pilveprügi veel taevasse jäänud ja jääb ka seda üha vähemaks.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

siin oli laussadu ära aga üks tuleb vist järgi veel.Ja näib ,et see veel tumedam eelmisest. :twisted:
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Siin sajab vihma mille tugevus kõigub nõrgast mõõdukani. Äikest pole ikka kuulnud. Tumedam on taevas loodes ja idas, mujal on lihtsalt hallikas. Õhutemperatuur on langenud saju tõttu 14,6 kraadini.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Uus pilv on tõesti tulekul, see on näha ka weebikaamerast. Hoian selle sees nii kaua kui võimalik.

Eelmine pilv on lahkumas ja sadu peatumas. Hetkel temperatuur 14,4 kraadi
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka siia on saabumas uus pilv, mis asub Läänes ja Edelas. Madalate kihtpilvede tõttu on seda veel raske vaadelda. Enam ei saja, sooja on 14,8 kraadi.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ma ei tea kas ma olen ainuke või on ka teisi aga suht ära hakkavad need emhi jamad tüütama tunniandmetega. no see ei saa olla nii raske neid andmeid ülesse saada. läänes on mingi pilv mis ka lääne nigulas sadu on andnud ma arvan.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:ma ei tea kas ma olen ainuke või on ka teisi aga suht ära hakkavad need emhi jamad tüütama tunniandmetega. no see ei saa olla nii raske neid andmeid ülesse saada. läänes on mingi pilv mis ka lääne nigulas sadu on andnud ma arvan.
Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad, paljun väljenda ennast selgemalt.

Eelmise pilvega tuli 5,4 mm vihma
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Eelmine tumedam pilv läks siit kaugelt mööda. Sellest hoolimata tuli üleelmise pilve jäänustest veidi hoovihma. Nüüd on pilvisus hõrenenud ning loode ja põhja pool on selget taevast näha.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Tarmo Tanilsoo wrote: Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad, PALUN (mitte paljun) väljenda ennast selgemalt.

asi selles et mõnel tunnil on andmed poolikud ja mõnelt jaamalt pole üldse andmeid. ning kui asi korras on tulevad andmed mõni minut pärast tunnivahetust siis sel ajal kui asi korras pole tulevad andmed alles tunni lõpuks kui sedagi.

sajab uduvihma.
Martti
Posts: 51
Joined: Tue May 29, 2007 9:26 pm
Location: Tallinn,Nõmme

Post by Martti »

Terve päev on sadanud nõrka või mõõdukat uduvihma.Nüüd sadu lakanud.Sooja on vaid 13 kraadi.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Vahepeal pole midagi huvitavat toimunud. Praegu on ilm pilves, kuid sajuta. Õhutemperatuur on 16 kraadi. Nii et Juunikuus pole Tartus ikka ühtegi äikest olnud.

Mina ise ei saa alates homme hommikust umbes 2 nädalat siia foorumisse teateid edastada.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Vahepeal pole midagi huvitavat toimunud. Praegu on ilm pilves, kuid sajuta. Õhutemperatuur on 16 kraadi. Nii et Juunikuus pole Tartus ikka ühtegi äikest olnud.

Mina ise ei saa alates homme hommikust umbes 2 nädalat siia foorumisse teateid edastada.
Ka siin ei ole enam midagi huvitavat olnud. Rüngad on ära taltunud. Vahepeal puhus ka päris tugev tuul nii, mis veelgi segas äikeste arengut.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Siingi piirdus kõik vaid hommikuste mõningate nõrkade müristamistega, edasi ilm natukeseks veidi selgines, siis läks taas pilve. Vihma täna märkimisväärselt sadanud ei ole. Sooja hetkel vaid 13,0 kraadi
Post Reply