Windguru.cz

Ilmateemalised lingid
Post Reply

Teie hinne sellele lehele?

5
3
43%
4
2
29%
3
0
No votes
2
0
No votes
1
2
29%
 
Total votes: 7

Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Windguru.cz

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.windguru.cz

Registreerunud kasutajad saavad enda kodukoha(vaja on teada geograafilisi koordinaate) kohta meteogramme teha. Eestist on tasuta kättesaadav ainult GFS mudel(mis minu kodus aeg-ajalt üsnagi hästi täppi paneb). Ennustab ette kuni nädala peale.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Jeiii! Tallinn oli olemas...nägin samat veebilehte eile ka jalgratturite foorumist...hinne 5 igal juhul! Hea link, lisasin selle oma blogi linkide alla.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Otsingu kaudu leiab veel rohkem kohti, kui on menüüs. Nimelt leiab otsingu kaudu ka kasutajate poolt seatud kohti.

Sisestasin lehele ka foorumi kasutajate asukohad nii et nende kohtade kohta, kus meteogrammi vaadata enne ei saanud, saab nüüd.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Aga ühest asjast pole veel aru saanud...see Windguru rating ehk kui tuul on tugev, siis ilmuvad tühjale väljale tähed. Vahest on need kollased, vahest sinised...keegi oskab ehk öelda, miks see nii on?
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Aga ühest asjast pole veel aru saanud...see Windguru rating ehk kui tuul on tugev, siis ilmuvad tühjale väljale tähed. Vahest on need kollased, vahest sinised...keegi oskab ehk öelda, miks see nii on?
Windguru abiinfo wrote:Blue stars instead of yellow appear when cold weather is expected (default is 10 deg C or lower temperature, but you can adjust this in user settings)
Sinised tähed ilmuvad, kui oodata on külma ilma.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Varsti alustab windguru ka eesti keeles. Esialgu võib tõlge pisut naljakas mõnes kohas, andke nendest naljakatest kohtadest mulle teada ja parandan ära (olengi see, kes windguru eestindab)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Päris huvitav, vaatasin et sealt saab mingeid ennustusi veebilehelegi, kuigi hetkel on veel segane, kuidas see täpselt käib. Aga üks teine küsimus oli tegelikult. Mis koht see Eestis "Tapurla" on? See ei ole küll vist sinu tõlkest tulnud ja võib-olla selline koht on isegi olemas, kuid hetkel ei löö ette, et kus see olla võiks!

EDIT Ma juba leidsin ise, et Kuusalu vallas Juminda poolsaare rannikul on selline koht täitsa olemas! Huvitav, miks just selle kohale ennustusi näidatakse.
Last edited by Egon Tinno on Mon Dec 17, 2007 7:30 pm, edited 1 time in total.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ilmselt see minigi rannikuala, kus on hea purjelauaga sõita...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply