Äikesed 8. augustil

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ei taha eriti uskuda et sadu sellest vinest tuleb endiselt. ja pilved liiguvad kah kagust loode suunda. seega siia ei tule see mingil juhul. mai kuus rikkus ka see vine ilusate pilvede vaatlemise ära. ja kui nüüd jäävad äiksed ka olemata siis on veel hullem seis. teisipäevast peaks vähemalt jahedamaks minema.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:ei taha eriti uskuda et sadu sellest vinest tuleb endiselt. ja pilved liiguvad kah kagust loode suunda. seega siia ei tule see mingil juhul. mai kuus rikkus ka see vine ilusate pilvede vaatlemise ära. ja kui nüüd jäävad äiksed ka olemata siis on veel hullem seis. teisipäevast peaks vähemalt jahedamaks minema.
Olen nõus. Maikuus sai ka seda vine kirutud, kuna see segas pilvede vaatamist...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka siin on taevas alates pealelõunast kuni praeguseni vines. See vine asub põhiliselt edela, lõuna ja lääne pool. Üksikud väiksed rüngad, mis päeva jooksul tekkisid on juba kadunud.

Edit: Vaski.net just uuenes ja selle järgi peaks pühapäeval äiksed võimalikud olema, vähemalt lääne pool.
Post Reply