Tsüklon ja äikesed 27-29. juulil

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

laiali lagunenud rünkadest on järgi veel alasid mis siiski sadu annavad. ja sama jama mis eilegi sajud ikka põhjast ja lõunast mööda. märjamaal oli isegi äikest olnud ning korraks ka elektri ära võtnud.


Tarmo mis suuremast sajualast räägid (noojah postituse kellaaega ma ei vahtinud)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:laiali lagunenud rünkadest on järgi veel alasid mis siiski sadu annavad. ja sama jama mis eilegi sajud ikka põhjast ja lõunast mööda. märjamaal oli isegi äikest olnud ning korraks ka elektri ära võtnud.


Tarmo mis suuremast sajualast räägid (noojah postituse kellaaega ma ei vahtinud)
Juba ammu läinud, ja ammu sai ka postitatud.

Praegu vaatan võimalikku arengut Põhja-Lätis
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

estofex paistab hetkel maas olema, emhi on astnud teise astme hoiatuse aga see natuke liiga naljakas tundub minu jaoks. nimel 15 m/s idatuulele liivi lahel see hoiatus.

lõunas pasitavad mõned eilsed rüngad veel olema ning eks ole ka juba see pilvkate kah olemas. aga nagu ikka vaheldumisi. suurem sadu ikka leedus veel.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ja käes on aeg jätkata teises teemas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply