Torm 18-19. märtsil

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kirjutan praegu ema Html toega mobiililt. Endiselt on tuuline, kuid puhanguid üle 15 meetri sekundis pole enam mõõtnud. Elektrist rääkides - ma ju elan maal, nii et kui ilm metsas "ilulõikust" teeb, on elektrikatkestus kerge tulema. Tegelikult, kui ma õieti mäletan, oli viimane elektrikatkestus eelmise aasta oktoobritormi ajal... Loodan, et saan elektri varsti tagasi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Tugev torm pani Pärnus jää liikuma
http://www.postimees.ee/190307/ilm/250766.php
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kell 18:25 tuli elekter tagasi. Tuuled on nõrgenenud, üksikud puhangud minu hinnangul üle 10 m/s. Selline oli taevas umbes veerand tundi tagasi:
Image

Hetkel temperatuur 3,0 kraadi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Mõõtsin veel tuulepuhanguid kuni 11m/s. Taevas on siiski selginema hakanud. Õhutemperatuur on 3,7 kraadi.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

tuul on jälle tugevnenud või siis suunda muutnud. igastahes väljas on vägagi soe 3,1 kraadi tervenisti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ka Lagujas eile hilisõhtul tõusis tuul uuesti, aga praeguseks on küll ilm selge ja rahu majas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply