Tsüklon 17.03

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Post Reply
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Tsüklon 17.03

Post by Kaarel »

see tsüklon jääb lühikeseks aga pole ka ime kuna teine tuleb talle kohe järgi.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin on alates hommiku kella 7.00 lund sadanud. hetkeks on maa valge veel ja sadu on muutunud lörtsiks.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Lagujas on tulnud vahelduva eduga nii lörtsi, kui ka vihma. Hetkel temperatuur 1,4 kraadi. Samuti paistab väljas mõõdukas tuul olevat.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

Siin kah maa veel lumasajust valge kuid suurem sadu paistab hakkavat järgi jääma, hetkel tibutab veel vihma. Sooja 2 kraadi.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin tuleb nüüd sadu hoogudena. tänase päeva jooksul on juba kõike peale pussnugade sadanud. vihm, rahe, lumekruubid, lörts ja lumi.
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

Siia jõudis kella 18 paiku uus sajuala lörtsi ja lume ja vihmaga. Ka tuul on hakanud vaikselt tugevnema. Vilsandil kell 18 puh 18 m/s. See kõik peaks siiski olema vaid tagasihoidlik sissejuhatus homsele ilmale. Eks näis.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin sajab jälle lund ja maa ka valge juba.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

eilsest tsüklonist on järjekordselt ka maa valge. kevad oleks võinud enda tulekuga veel kuu aega vastu pidada.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:eilsest tsüklonist on järjekordselt ka maa valge. kevad oleks võinud enda tulekuga veel kuu aega vastu pidada.
Ära muretse, see on ainult ajutine. EMHI teatel on järgmise nädala keskpaigaks temperatuur juba üle 10 plusskraadi 8)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ega ma muretsenud polegi. lihtsalt lu,e asemel võiks siis juba vihma sadada. ning pakun et selle teema võib lõpetada küll juba.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Öösel oli Tartus sadanud päris korralikult lund, hommikul olid muru ja asfalt valged, kohati oli lund kuni 3cm. Nüüd on lund tänu päiksepaistele oluliselt sulanud, kuid muru on veel valge ja varjulisemad kohad tänavatel on ka lumega kaetud.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Jah, see teema on ammendatud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply