Tsüklon 27-28. jaanuaril

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Tsüklon 27-28. jaanuaril

Post by Tarmo Tanilsoo »

Image
Eks näis, mis tuleb.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Thu Jan 25, 2007 5:36 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Tore oleks, kui tsüklon läbiks sedamoodi Tallinna lähedalt. Ka windguru juba mõned päevad tagasi lubas reedeks tormi.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Tore oleks, kui tsüklon läbiks sedamoodi Tallinna lähedalt. Ka windguru juba mõned päevad tagasi lubas reedeks tormi.
Njaa, windgurust ma vihje saingi. Too kasutab ka GFS mudelit
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

emhi andmetel on õhurõhk juba paar tundi langemistendetsi näidanud. mine tea kas peaks siia teemasse sisse kolima?
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

peaks veel lisama et põhjapool oli päeval kiudpilvi näha.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:emhi andmetel on õhurõhk juba paar tundi langemistendetsi näidanud. mine tea kas peaks siia teemasse sisse kolima?
Ei... See on teine torm. Madalrõhkkond, mida nädala alguses mudelid näitasid jääb tulemata(ilmselt jäi isegi tekkimata). See teema läheb lukku
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply