Ilm meedias

Arutelud ilmateemalistest artiklitest, väljaannetest, ilmasaadetest, ilmateemalistest filmidest jm. Saatekavavihjed teretulnud.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Ilm meedias

Post by Tarmo Tanilsoo »

Et ka meteoroloogilisel rahuajal millestki vestelda oleks, siis sai loodud kategooria, kus on võimalik aruteda ilma kohta meedias, olgu selleks ilmateated televisioonis, ilmasaated, ilmateemalised filmid jm... Ka on oodatud arutelu ilmast muudes meediumites(raadio, ajalehed, ajakirjad jm).

Ilmafilmide üle võib arutleda kasvõi sellepärast et Hollywoodi füüsikaseadused kipuvad sageli erinema reaalsest füüsikast ning parem, kui kõikvõimalikud ebatäpsused saaks varakult välja toodud, et pärast filmide põhjal eksiarvamusi kuidagi tekkida ei saaks.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
ain
Posts: 221
Joined: Thu Apr 05, 2007 4:17 pm
Location: Valga
Contact:

Re: Ilm meedias

Post by ain »

vaatan siis etkel discaveri Worldi pealt, äikese kütte (Danger Hunters) päris naljakas ja uvitav saade päris tõsised tormikütid, kes tahab vaatata ja saab siis homme on kordus kell 09.55 :wink:
Tim
Posts: 187
Joined: Wed May 27, 2009 11:52 am
Location: Sangaste/Tõrva, Valgamaa

Re: Ilm meedias

Post by Tim »

Ei tea, kuivõrd ilmaga seonduv see teema on, kuid et tegemist on ühe unikaalseima loodusnähtusega Eestis, siis tooks selle siiski esile: Tuhala karstialale ja seal asuvale nõiakaevu alale ei tule kaevandust! Jäi selline uudis hiljaaegu silma ning ettevõtjate kaotusega ringkonnakohtus peaks see teema end ammendanud olema.
Image
Post Reply