Kes on see lammas kes selle foorumi linkidega spämmib?

Foorumit puudutavad postitused.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Kes on see lammas kes selle foorumi linkidega spämmib?

Post by @Tallinn »

http://ilm.postimees.ee/?id=27942&com=1

No absoluutselt iga ilmateemalise uudisega mingi idioot peab kohe vajalikuks neid linke visata. Paistab, et see inimene on täielik eluhälvik, kellel pole oma eluga mitte midagi muud peale hakata. Sellel ajal kui teised inimesed millegi kasuliku või mõistlikuga tegelevad, kirjutab see loll plika netti kommentaare (jah plika, sest meessoost inimeseks teda nimetada ei saa, st käib netis kommentaarides vingumas viu viu ja spämmib meid kuna ise sai kunagi siit viga). Oleks siis 1 kord või 2. Aga ei, see kestab juba pikemat aega. Tarmo, ehk saad asja veidi ajada ja küsida sealt postimehest vms selle inimese ip aadressi ning siis vaatama äkki langeb mõne meie foorumi kasutajaga kokku. **** vastu pead paneks sellele lambale sellise idiootsuse eest. :x
Image
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Kaarel »

Las laps mängib, peaasi, et ei nuta või las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

Siit on ju neid kasutajaid lennanud küll, herr Kuumus ja S.prits ja teisigi, mõni taipas veel oma ilmafoorumi kah teha, ju on tüübid kibestunud.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kahjuks ei tea kommentaaride toimetaja kontakte, muidu võtaks küll ühendust.

Kes tuli siia mõnest uudisteportaalist võtke teadmiseks - minu poolt ei ole see tegevus heaks kiidetud ning sellist heakskiitu ei anna ma ka. Kordan, see spämmimine ei ole foorumi administratsiooni poolt korraldatud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Unipiha
Posts: 381
Joined: Thu Jul 31, 2008 10:55 pm
Location: Tartumaa, Nõo vald, unipiha küla

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by @Unipiha »

Kaarel wrote:Las laps mängib, peaasi, et ei nuta või las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

Siit on ju neid kasutajaid lennanud küll, herr Kuumus ja S.prits ja teisigi, mõni taipas veel oma ilmafoorumi kah teha, ju on tüübid kibestunud.
Ega nemad loomulikult ei spämminud seda foorumit.Lihtsalt see täisnime reegel solvas neid.
_____________________
Häid elamusi kõigile!
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by @Tallinn »

nõoilm13 wrote:
Kaarel wrote:Las laps mängib, peaasi, et ei nuta või las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

Siit on ju neid kasutajaid lennanud küll, herr Kuumus ja S.prits ja teisigi, mõni taipas veel oma ilmafoorumi kah teha, ju on tüübid kibestunud.
Ega nemad loomulikult ei spämminud seda foorumit.Lihtsalt see täisnime reegel solvas neid.
Minuarust see kuumus lendas siit oma käitumise pärast, ta oli kohati suht ülbe, ja kuna äike talle ei meeldinud siis ei meeldinud talle ka see et pidavalt äikese kohta uusi teemasi tehti (mis on meil siiski tavaks).
S.prits, mille pärast tema lendas? Kui selle nime värgi tõttu siis kas ta tagasi ei taibanud tulla, et see asi siiski katki jäi?

Lihtsalt kevadest, isegi vist talvest saadik ma näen iga uudise kommentaarides seda foorumit, see inimene hoiab ikka asjal silma peal ja käib siin kuna vahepeal ju niigi toimus kolimine. Aga jah, sellel inimesel ikka peab viitsimist olema.
Image
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Kaarel »

nõoilm13 wrote:
Kaarel wrote:Las laps mängib, peaasi, et ei nuta või las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

Siit on ju neid kasutajaid lennanud küll, herr Kuumus ja S.prits ja teisigi, mõni taipas veel oma ilmafoorumi kah teha, ju on tüübid kibestunud.
Ega nemad loomulikult ei spämminud seda foorumit.Lihtsalt see täisnime reegel solvas neid.
Tundub, et tead kole hästi, oled s.pritsi asendus?
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Oleks saanud leebemalt ka öelda, kuid Kaarlil on point - su kasutajatunnus tuleb kuskilt tuttav ette.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Raul. K »

See jutt on nüüd küll teemast väljas, aga minuarust on küll Kuumus endiselt foorumis (tõsi küll, teise nimega). Kui vaadata alafoorumisse "temperatuur" ning võrrelda ühe kasutaja postitusi Kuumuse omaga, on sarnasus silmnähtav. Samas arvan, et niikaua, kui kasutajad normaalselt käituvad, pole neid põhjust minema lüüa.
Nüüd teemasse. Olen ise ka mitu korda näinud, et Postimehe ilmauudiste kommentaaridesse postitatakse foorumi link ilma igasuguse selgituseta. Kui keegi lingiks foorumi kommentaaridesse mingi tõsise ilmastikusündmuse ajal, siis poleks vast hullu, aga niisama spämmimine on küll liiast ja foorumi mainet kahjustav.
@Unipiha
Posts: 381
Joined: Thu Jul 31, 2008 10:55 pm
Location: Tartumaa, Nõo vald, unipiha küla

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by @Unipiha »

Tegelikult jah olen se sama S.Prits.Aga mulle meeldib kui olen siin nõoilm13.
Ja teate kuumus kutsus mind kuskile uute ilmafoorumisse.Aga ma ei tea to link ei töötanud.Ja otsustasin siis siia tagasi tulla.
_____________________
Häid elamusi kõigile!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Selge.

Usun, et võime nüüd naasta tagasi teema juurde. Igatahes, mina pakun välja lahenduse, et nt. foorumisse panna sticky teema, mis kogu aeg üleval püsiks ja on lahtiütlus, et kui meie link peaks kuskil uudisteportaalis ilmuma, siis ei ole see administratsiooni poolt organiseeritud. Lihtsalt muidu arvan, et kui meie linki igale poole sisestatakse, arvatakse, et spämmime lisakasutajate saamiseks, ning sellist muljet küll ei tahaks.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Kaarel »

siin juba tehti teine teema, et selle teise teema ja teise foorumi lingi alusel võib oletada kes ka siinset lehekülge reklaamida võib. seal lausa kahes teemas reklaamile loodetakse.
Eestlane

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Eestlane »

Raul. K wrote:See jutt on nüüd küll teemast väljas, aga minuarust on küll Kuumus endiselt foorumis (tõsi küll, teise nimega).
Olen küll siin jah.
nõoilm13 wrote:Ja teate kuumus kutsus mind kuskile uute ilmafoorumisse.Aga ma ei tea to link ei töötanud.Ja otsustasin siis siia tagasi tulla.
Ma ei tunnegi sind ning pole küll sind kuhugi kutsunud. Küll aga olin tõesti vahepeal ühes teises foorumis, see oli vist loodud ühe selle foorumi solvunud kasutaja poolt. Ja too foorum, tundub, et nüüd enam ei eksisteeri.

Mina ei tea, ma pakuksin selleks saladuslikuks spämmariks hoopis Kaarelit. Tundub olevat selline veidi ülbe ja kibestunud isik.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kahju küll, Kuumus.. ee... Eestlane, kuid vastavalt reeglile 7.3.1 läheb su liikmelisus lõpetamisele, seda enam, et üritad siin uut tüli üles ajada. Foorumi vana domeeni all oleku ajal oled üritanud mitmel korral siia tagasi sisse hiilida teise identiteedi alt. Head aega. Palun ära enam ürita uue nimega registreeruda.

Nõoilm, sinuga probleemi pole, kuna foorumi kolimise käigus said andmebaasi väiksemaks tegemise eesmärgil tühistatud kõik bännid. Tere tulemast tagasi.

Teeks ettepaneku, et lõpetaksime selle äärmiselt vastuolusid tekitava teema, seda enam, et teema on vaikselt algteemast välja hiilinud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Kaarel »

Eestlane wrote:
Mina ei tea, ma pakuksin selleks saladuslikuks spämmariks hoopis Kaarelit. Tundub olevat selline veidi ülbe ja kibestunud isik.

Kahju, et sa ise seda teksti suure tõenäosusega enam ei näe aga tore, et sa ikka minu pärast kah veel muretsed.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Kes on see lammas kes seda foorumit spämmib?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:
Eestlane wrote:
Mina ei tea, ma pakuksin selleks saladuslikuks spämmariks hoopis Kaarelit. Tundub olevat selline veidi ülbe ja kibestunud isik.

Kahju, et sa ise seda teksti suure tõenäosusega enam ei näe aga tore, et sa ikka minu pärast kah veel muretsed.
Kaarel, rahune maha. Internetis on üks üldisi põhimõtteid, et "ärge toitke trolle," st tüliõhutavast postist ei maksa välja teha(...vaid sellest adminnile teatada). Tülitekitavatele postitustele reageerimisest fleimisõjad alguse saavadki. Aga olgu, teemasse tagasi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Locked