Foorumi kasutajate vaatluskaart

Foorumit puudutavad postitused.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Foorumi kasutajate vaatluskaart

Post by Egon Tinno »

Asi on nüüd niikaugel, et soovijad võivad asuda ennast registreerima: http://egontinno.phpnet.us/ilm/reg.php
Kes jõuab seda teha veel täna, siis saate ka kohe oma punkti kaardile. Need, kes registreerivad hiljem, peavad siis ootma kuni ma uuesti arvuti taha jõuan, et teile siis kaardil koordinaadid paika panna. Nii kaua asub teie punkt (0,0) ehk siis kaardi ülemises vasakus nurgas.
Kasutajanimena pange sama, mis foorumiski, siis ma saan aru, kellega tegu ja et olete tõesti siit, mitte mingi suvaline tegelane.
Parool valige suvaline (kuid arvestage, et ma näen seda andmebaasis, nii et ärge panaga koode pange). :lol:
Asukoht ilmub punkti juurde koos kasutajanimega, soovitavalt siis ühe-kahe sõnaga kõige väiksem haldusüksus (küla, linn või/ja linnaosa).
Ja rohkem midagi ei olegi. Parool jätke meelde, sellega saate sisse. Järgmises postituses andmete edastusest.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Kaart ise asub: http://egontinno.phpnet.us/ilm/foorumkaart.php ja on hetkel kolmekihiline: temperatuur, tuul ja pilvisus/nähtus. Andmete edastamiseks on samal lehel vorm, kuhu sisestate oma kasutajanime ja parooli. Kui need on õiged, siis avaneb teile vorm, kus valite oma hetke ilmale vastavad parameetrid:
Temperatuur: saate sisestada tekstikasti, kuid pidage meeles, et kui teie termomeeter näitab ka koma kohaga, siis peate koma asendama punktiga(!). Vastasel juhul sööb andmebaas koma taguse osa ära ja kaardile ilmub ainult täisosa.
Edasi saate valida kombokastist tuule tugevuse, suuna ja pilvisuse/sademed. Kui midagi on puudu või valesti, siis kirjutage ja ma üritan asja parandada. Automaatsete ilmajaamade omanikud peavad veel ootama, ma üritan sellega ka esimesel võimalusel tegeleda.
Ootan arvamusi! :wink:
Last edited by Egon Tinno on Wed Sep 26, 2007 9:11 pm, edited 1 time in total.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Väha kihvt tundub olevat! 8) Nüüd asja uurima ja registreeruma!
egontinno wrote: Parool valige suvaline (kuid arvestage, et ma näen seda andmebaasis, nii et ärge panaga koode pange). :lol:
Ära sa seda kuritarvita! :lol:
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

mis see tähendab Ebaõnnestus2: Unknown column 'email' in 'field list'
mul tuli see valge tausta peale.kui ma registeerusin. :oops:
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

nõoilm wrote:mis see tähendab Ebaõnnestus2: Unknown column 'email' in 'field list'
mul tuli see valge tausta peale.kui ma registeerusin. :oops:
Minu viga! :oops: Uus kood oli üleslaadimata. Proovi uuesti. Mul oli esialgu ka email kavas andmebaasi panna, aga siis mõtlesin, et ei ole vist vaja ja võtsin maha.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

opsti ja sees,väga lahe värk... :lol:
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Esialgu on kõik tekstina, kuid hiljem tulevad ka pildid (pilvisuse ja tuulesuuna kohta). Kujundust tuleb ka veel natuke parandada, et andmed liiga palju ruumi ei võtaks ja teiste punktide otsa ei roniks. Ja jätke aga oma arvamusi, mida veel vaja ja mida muuta jne.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Ma võin öelda kuidas andmed liiga palju ruumi ei võta
näiteks:kujundad nii,et vaatad ainult neid andmeid mida tahad ja nii polegi broobleeme. :wink: :roll:
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Huvitav Kuumuse jaam näitab 0.kraadi seal vist on külmalaine tabanud. :lol:
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Jah, kunagi võiks nii teha, et ilmastikunähtused toimivad piltidena. Ja umbes siis nii, et kui hoiad kursorit mingi pildi kohal, siis ilmub selle nähtuse nimetus (nagu EMHI puhul).

Ja 0 on sellepärast praegu, et ma pole temperatuuri veel määranud. Oodake, kohe-kohe. :lol:
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Panin vist millegagi mõõda regamisel, sest sisselogimisel viskab valge akna ette :(
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Kuumus wrote:Jah, kunagi võiks nii teha, et ilmastikunähtused toimivad piltidena. Ja umbes siis nii, et kui hoiad kursorit mingi pildi kohal, siis ilmub selle nähtuse nimetus (nagu EMHI puhul).
Nagu pragu on punkti juures kirjas kasutajanimi ja asukoht (kui hoiad kursorit punkti kohal) - seda saab teha küll. Praegu ongi testimise aeg. Ma võin ka EHMI käest küsida, kas nad on nõus oma pilte "laenama" (nähtused) või teen ise? Kuidas soovite? Praegu on suht kiire heinaaeg, nii et natuke läheb aega (või kui siin on suuri kunsti hingi, siis võib ka keegi teine teha) :wink:
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Sain lõpuks sisse ja nüüd on ka minu andmed kaardil nähtavad :)

Mul on automaatilmajaam, oleks tore kui saaks edaspidi asjad nii sättida et minu ilmaandmed reaalajas ise sinna üles laetakse.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Parem tee ise need ilmapildid.Emhi omad on igavad.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

nõoilm wrote:Parem tee ise need ilmapildid.Emhi omad on igavad.
Sa mõtled midagi naljakat, siis äkki need sobivad (nagu juba varem väljapakuti): http://www.worldweather.org/wx_icon.htm
Peaks veel otsima internetis või siis kirjeldama kes mida tahab, siis teeks lõpuks mingi ühise otsuse. :lol:
Post Reply