Foorumi kasutajate vaatluskaart

Foorumit puudutavad postitused.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Kahjuks saan alles esmaspäeval tegeleda ikoonide ümberlaadimisega jms-ga, sest hetkel sõidan Tallinnast ära Haapsalusse võistlustele...
***
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Mina neljaks päevaks leetu puhkama nii ,et ma ei saa andmeid uuendada.Ma panin päikese käes teperatuuri sinna teperatuuriks lihtsalt 28.6 :lol: :lol: :lol:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

nõoilm wrote:Mina neljaks päevaks leetu puhkama nii ,et ma ei saa andmeid uuendada.Ma panin päikese käes teperatuuri sinna teperatuuriks lihtsalt 28.6 :lol: :lol: :lol:
Päikese käes olevaid temperatuure palun tungivalt mitte sisestada. See pole meteoroloogiliselt korrektne!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Temperatuurid võiks ikka varjus olla jah.
Tarmo, mis huvitava kasutajanime sa oled nüüd siin foorumis valinud. Ma mõtlesin, et on tekkinud mõni uus kasutaja. :lol:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:Tarmo, mis huvitava kasutajanime sa oled nüüd siin foorumis valinud. Ma mõtlesin, et on tekkinud mõni uus kasutaja. :lol:
See on minu amatöörraadio kutsung...

73!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Vaatamata suvisele ajale (puhkused ja ilus ilm ei lase ju toas istuda) olete kõik väga tublid olnud! 8) Pidevalt saadate uusi andmeid! Väike ülevaade, mida olen vahepeal teinud:

Tänu Marek'ule on alates tänasest ka ilmaikoonid olemas ja vastavalt sellele muutsin ka ilmanähtuste nimetusi sisestusvormil. Veel on võimalus lisada ka mõned pildid öö jaoks, kui selle järgi peaks vajadus tekkima.

24-tunni ajapiirang on nüüd ka peal ehk siis vanemaid andmeid ei näita, kuid uuesti registreerida ei ole vaja (see käib sinu, loll, puhul), lihtsalt sisestage uued andmed.

Lisasin ka avaliku lingi, nii et nüüd on kõigil minu kodulehe külastajatel võimalus ka seda kaarti näha. Kõik, kes soovivad võivad ka selle lingi (signatuuris) lisada oma ilmalehtede kollektsiooni.

Automaat ilmajaamadega on kahjuks jätkuvalt kehvasti. Ma olen üritanud küll kõike, mille peale olen tulnud, kuid miski ei aita. Väliseid faile ei saa kuidagi avada(küll javascripte). Ameeriklased on selle lihtsalt kinnikeeranud, kuna tegemist on tasuta serveriruumiga, siis kasutasid inimesed seda ka halbadel eesmärkidel. Ainus, mida olen saavutanud on see, et Laguja ilmariba jookseb hetkel ka minul lehel (kui Tarmo on selle vastu, siis ma eemaldan selle). Ühe võimalusena näen veel seda, et kood pandaks nö teisele poole ehk siis nendele lehtedele, kus keegi oma ilmaandmeid kuvab. Ma teen mingi txt-faili, mida saab siis igaüks uuendab koos oma lehega, kuid selleks peab olema ka teie poolsel serveril vajalikud funktsioonid olemas (PHPs fopen näiteks). Kui on soovijaid, siis ma võin aidata koodi kirjutamisega, kuid seda testida ma ei saa.

Lõpetuseks, ärge üle ka pingutage ja ilusat suve kõigile!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:(kui Tarmo on selle vastu, siis ma eemaldan selle).
Pole mul midagi selle vastu, olen isegi ilmalehele koodi weebilehele üles panekuks üles pannud :)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Mina saan sisselogimisel alati sellise teate:
Image

Aga ärge saage valesti aru, sest kuigi see teada ette tuleb, siis logitakse mind sisse. :)
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Sama siin, too kiri tuleb ainult korraks ette. Muidu logib tegelt ilusasti sisse.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Sama lugu siin
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Kui logib sisse, siis ei ole probleem, aga ma muudan selle siiski ära. See on tingitud sellest, et ma lisasin teksti selleks olukorraks, kui andmebaasis sellist kasutajanime ei ole, kuid PHP viskab seda teksti ka siis, kui on. See on ainult hetkeks, kuna õige kombinatsiooni korral suunab kood kohe edasi teisele lehele.
Tarmo puhul võib olla probleemiks see, et kasutajanimes oli sinul tühik, kuid ma asendasin selle alakriipsuga (_). Oma kasutajanime saate näha kui viite kursori punkti juurde, peaks tekkima tekst, kus on kirjas kasutajanimi, asukoht ja viimase postituse aeg. Kahjuks ei tohi olla selles rivis ühtegi tühikut ja ma olin sunnitud asendama selle alakriipsuga.
Kui kellelgi peaks meelest minema parool (kuigi browser suudab selle meelde jätta), siis saatke mulle PS (privaatsõnum) ja PSiga saate ka parooli vastu. See on ainus võimalus tagamaks, et tegu on õige inimesega. Kunagi võin teha ka lehe, kus saate oma andmeid muuta, kui vajadus peaks tekkima.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:Kui logib sisse, siis ei ole probleem, aga ma muudan selle siiski ära. See on tingitud sellest, et ma lisasin teksti selleks olukorraks, kui andmebaasis sellist kasutajanime ei ole, kuid PHP viskab seda teksti ka siis, kui on. See on ainult hetkeks, kuna õige kombinatsiooni korral suunab kood kohe edasi teisele lehele.
Tarmo puhul võib olla probleemiks see, et kasutajanimes oli sinul tühik, kuid ma asendasin selle alakriipsuga (_). Oma kasutajanime saate näha kui viite kursori punkti juurde, peaks tekkima tekst, kus on kirjas kasutajanimi, asukoht ja viimase postituse aeg. Kahjuks ei tohi olla selles rivis ühtegi tühikut ja ma olin sunnitud asendama selle alakriipsuga.
Kui kellelgi peaks meelest minema parool (kuigi browser suudab selle meelde jätta), siis saatke mulle PS (privaatsõnum) ja PSiga saate ka parooli vastu. See on ainus võimalus tagamaks, et tegu on õige inimesega. Kunagi võin teha ka lehe, kus saate oma andmeid muuta, kui vajadus peaks tekkima.
Võid mul kasutajanimeks panna mu amatöörraadio kutsungi ES5DWXL. Sellega ma olen siin foorumis nagunii.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

ES5DWXL wrote: Võid mul kasutajanimeks panna mu amatöörraadio kutsungi ES5DWXL. Sellega ma olen siin foorumis nagunii.
Teeme nii, kohe muudan ära! :wink:
Tegelikult ma hakkasin seda asja ka kohe uurima ja selgus, et tühikud ei olegi probleem, lihtsalt " " olid minu koodis puudu. :oops:
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Nüüd on lisatud ka legend. Kui on veel mingit "kihti" vaja (sademed, pilve tüübid, midagi äikesega seoses vms), siis andke teada. :wink:

loll, kas sa oled nüüd Tartusse tagasi kolinud? siis muudan su punkti ka ära, kuigi seal läheb siis kitsaks, nii, et üritan kõiki nii liigutada, et keegi kedagi ei varjaks.
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Tundub et nende ikoonidega on midagi segamini läinud, sest (pilves) äikese ikooni asemel tuleb kaardile hoopis jäist uduvihma kujutav ikoon.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Post Reply