Spämm Tarbija24 kaebusteraamatus meie lingiga

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Spämm Tarbija24 kaebusteraamatus meie lingiga

Post by Tarmo Tanilsoo »

Keegi on ilma midagi lähemalt kirjeldamata postitanud Tarbija24 kaebusteraamatusse meie foorumi lingi. Kaebust ega midagi kirjutatud ei olnud. Lihtne spämm!
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Tue Jul 03, 2007 4:17 pm, edited 3 times in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

http://www.tarbija24.ee/tarbija24_forum ... _show=otsi sellised vasted tulevad siis kui lüüa otsingusse sõna ilmastik. Seda mula on seal päris palju. Ise arvan, et võimaluse korral oleks need parem sealt eemaldada.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

selle kohapealt võin ütleda et mina see pole olnud.

http://www.kalale.ee/sisu/NCwzMTA1MzEsMTksMCwx/

vot too kasutaja plarul on väga värdilike kalduvustega ja eriline joodik ka pealekauba ja küsis selle foorumi linki aga seda ta ei saanud sealt kätte ainult soome 2 foorumi lingid. kellele ei meeldi joodiku käekirja deśifreerida see ärgu parem lugegu.

aga kui ta kuskilt selle lingi sai siis võib see tema küll olla.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tule taevas appi! Sama jama nagu delfi foorumis! Kahjuks pole webmasteri aadressi kusagil
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Tarmo Tanilsoo wrote:Tule taevas appi! Sama jama nagu delfi foorumis! Kahjuks pole webmasteri aadressi kusagil
oot see oli kas minu või kasut: lolli postituse kohta arvan et kasut lolli oma kohta.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Tule taevas appi! Sama jama nagu delfi foorumis! Kahjuks pole webmasteri aadressi kusagil
oot see oli kas minu või kasut: lolli postituse kohta arvan et kasut lolli oma kohta.
Minu oma oli kasutaja lolli kohta. Me postitasime täpselt samal ajal
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

kalale.ee foorumis oli see plärul lihtsalt mingit mula ajanud, aga õnneks vähemalt meie foorumi aadressiga ei spämmi. Tõsisem on lugu tarbja24 kaebusteraamatus. Näha on, et keegi on hakanud jälle oma viha foorumi peale välja elama. Samas mulle jääb arusaamatuks, kes seda foorumit nii palju vihkab, et lihtsalt mingit spämmi meie foorumi kohta levitama hakkab.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:kalale.ee foorumis oli see plärul lihtsalt mingit mula ajanud, aga õnneks vähemalt meie foorumi aadressiga ei spämmi. Tõsisem on lugu tarbja24 kaebusteraamatus. Näha on, et keegi on hakanud jälle oma viha foorumi peale välja elama. Samas mulle jääb arusaamatuks, kes seda foorumit nii palju vihkab, et lihtsalt mingit spämmi meie foorumi kohta levitama hakkab.
Seda tahaks isegi teada. Kuigi... mõttesse tuleb see sell, kes 5. juunil loll'i kontosse sisse häkkis(selle tüübi IP sai bännitud). Millegipärast postitati foorumi link kaebusteraamatusse päev pärast seda. Äkki maksis kätte, et ei lastud pahandust teha :?:
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Võib-olla tõesti oli nii. Aga kas selle tarbja24 spämmeri ip aadressit ei saaks kuidagi teada? Kuna seal on spämmitud meie aadressiga, siis on loogiline, et see spämmer on meie foorumit ka külastanud.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

oot ma küll sealt foorumi kohta kaebust ei leidnud ma vist olen pime aga keegi võiks siis otselingi anda.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Võib-olla tõesti oli nii. Aga kas selle tarbja24 spämmeri ip aadressit ei saaks kuidagi teada? Kuna seal on spämmitud meie aadressiga, siis on loogiline, et see spämmer on meie foorumit ka külastanud.
Njaa... tolle selli IP aadress on mul teada. Kahjuks ei suutnud leida nende webmasteri aadressil, muidu küsiks küll kohe IP'd.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Tarmo Tanilsoo wrote:
loll wrote:Võib-olla tõesti oli nii. Aga kas selle tarbja24 spämmeri ip aadressit ei saaks kuidagi teada? Kuna seal on spämmitud meie aadressiga, siis on loogiline, et see spämmer on meie foorumit ka külastanud.
Njaa... tolle selli IP aadress on mul teada. Kahjuks ei suutnud leida nende webmasteri aadressil, muidu küsiks küll kohe IP'd.
saada kiri sinna Tarbija24 / Maakri 23a, 10145 Tallinn
Post Reply