Liikmete juurde hankimine

Foorumit puudutavad postitused.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Liikmete juurde hankimine

Post by Raul. K »

See idee on siit vist juba läbi käinud, kuid ma arvan, et me võiks proovida foorumisse reklaami kaudu mõningaid liikmeid juurde saada. Iga juurde saadud pisutki aktiivne liige oleks hea. Minu idee järgi võiks me oma foorumi aadresit postitada ilmateemaliste uudiste kommentaaridesse. Näiteks http://www.postimees.ee/250507/ilm/262730.php . Siis näeksid seda mitmed inimesed ning kuna nad vaatavad ilmateemalise uudise kommentaare, siis tähendab see seda, et mingi huvi ilma vastu on neil olemas. Vahest saaks sellest ka mõne aktiivse liikme juurde kah.

Reklaami tekst võiks olla näiteks selline: Operatiivne info äikeste kohta või midagi sarnast. Muidugi ei tohi asjaga üle pingutada ning reklaami tuleks panna vaid 1 kord ühe uudise kohta.

Viimasel ajal on küll infovahetus foorumis tihenenud, kuid endiselt on meil liikmeid liiga vähe. Ise arvan, et sellega võib saavutada selle, et on rohkem kohti kus meie foorumisse infot tuleb. Praeguse seisuga on palju maakondi, kust pole ühtegi liiget.

NB! Ärge veel mingeid reklaame internetti panema hakake. Ootame enne ära Tarmo heakskiidu ideele (kui see tuleb).
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

aga siis on lootus suurem et tuleb ka hunnikutes solkijaid. ja peaks mainima et ega neid ilmahuvilisi eesti koha pealt vist igas maakonnas polegi. noojah need kes seenno korraldatavas äikesevaatlus võrgus on võiksid siin ka vahest mõne posti teha. aga no siis poleks nendel lehtede täitmisel erilist mõtet.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tegelikult, Tartu Postimehes võib järgmisel nädalal ka ilmafoorum mainitud saada, nimelt, eile käis Tartu Postimehe reporter minu äikesevaatlustest lugu tegemas ja järgmine nädal peaks lugu ka ilmuma.

Ajalehtede kommentaarides reklaamimine reklaamtekstina on täiesti out. Ei mingilgi juhul! Ja delfilaadsetesse lehtedesse linki MITTE MINGIL JUHUL POSTITADA - leimajaid pole siia vaja!

EDIT: Sai PM Online kommentaariumis siiski mainitud "nagu muuseas", et meil on siin ilmavalve seisund aktiveeritud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Pange reklaam rate.ee'sse üles ning foorum kohe rahvast täis. :lol:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Pange reklaam rate.ee'sse üles ning foorum kohe rahvast täis. :lol:
Ee... tänan ei... sellest ei tuleks midagi head... :?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Võin Orkut-is reklaami teha...
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Võin Orkut-is reklaami teha...
Kas seal on mingi ilmahuviliste grupp?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Orkut-is on üsna palju gruppe, mille ühishuvid on ilm, äikesetormid, meteoroloogia jne...
***
Margus
Posts: 50
Joined: Thu May 25, 2006 9:41 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Margus »

Pean tunnistama, et mina kunagi lisasin ilmafoorumi lingi delfisse. See oli mingi sügistormi ajal vist, kui inimesed ei leidnud enam kuskilt infot tormi kohta, siis lisasin selle foorumi lingi ja minu mäletamist mööda mõned isegi regasid siia, nii, et ma leian, et see pole päris vale, et lisada foorumi link kommentaaridesse.

Eelkõige enne rahva "tulekut" , oleks vaja lehte/foorumit arendada, et oleks ka rohkem nn "silmailu", selleks võiks lisada foorumile mõned modid/lisad, mis muudavad postitamise võimaluis (näiteks kiirteated jms). Lisaks võiks installida/teha foorumile uue skini, näiteks miskit ilmateemalist vms.

Ma võin ka oma kodulehele kuskile reklaami lisada, kuid iseasi, palju sealt rahvast tuleb. Külastatavus on küll suhteliselt suur, kuid need rohkem arvutiinimesed.
link:
http://kaldma.com
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tundub, et liikmeid pole juurde vaja. Kui ikka mõni teema pikkus küündib 34 leheküljeni (nagu näiteks praegune äikese teema), siis on vaevalt tegemist aktiivsuse puudumisega. :)
Margus
Posts: 50
Joined: Thu May 25, 2006 9:41 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Margus »

Ainult, et kasutajad korduvad igaleht + tehtud on hulga topeltposte!

Siiski,
olen ma arvamusel, et kasvõi praeguse kasutajatearvu puhul võiks natuke foorumi välimust modida, see pole nii raske :) .

Kas mitte pole taoline foorum suurim eestis? St pole kohanud väga ilmafoorumeid/lehti .
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Tundub, et liikmeid pole juurde vaja. Kui ikka mõni teema pikkus küündib 34 leheküljeni (nagu näiteks praegune äikese teema), siis on vaevalt tegemist aktiivsuse puudumisega. :)
See on erakordne. Seda juhtub väga harva, kui postitus üle 20 lehegi läheb.. Sellist postituste arvu nagu, praeguste äikeste teemas, ei olegi veel kunagi olnud. Kindlasti on väga teretulnud siia asjatundjad ilma alal.

Modimisest - võib-olla, aga kaua kuni see ei diskrimineeri vanade arvutite kasutajaid(st. töötab ainult uute (super)arvutitega ja/või jooksutab vanu arvuteid kinni)...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Margus
Posts: 50
Joined: Thu May 25, 2006 9:41 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Margus »

Saab ju nii teha, et kasutaja saab valida, kas kasutada vaikimisi skinni või moditud skinni.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Vaadates mitmete kasutajate keskmist postituste arvu, siis küll ei ütleks, et kasutajaid juurde vaja on. Aktiivsus missugune! :o
Post Reply