Ettepanek: teeks foorumile kindlad reeglid

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Ettepanek: teeks foorumile kindlad reeglid

Post by Raul. K »

Mina isiklikult pooldaks seda, kuna äkki aitaks see ära hoidia tülisi, mis viimasel ajal siin väga sagdased on. Reeglites võiks olla kirjas teate minimaalne infosisu (näiteks, et kas ainult temperatuuri sisaldavaid postitusi võib teha). Ning lisaks see, et kas võib lootust või rahulolu avaldada mingi ilmasündmuse toimumise üle.

Loodan, et seda ettepanekut kaalutakse tõsiselt. Reeglid võiksid olla selgelt nähtavad, et kõik neid lugeda saaks. Ma loodan, et sellised reeglid aitavad vähendada tülide arvu siin foorumis, kuna sellised vaidlused ja konfliktid on muutunud väga tavaliseks ja nad muudavad teemad sisutuks. Kui on vaja võib nendele veel mõned reeglid lisada.

Loodan, et saite jutust sisust aru.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ja veel...äkki saaks vähendada sellega aktiivsete kasutajate bännimist. Muidugi ei kiida ma Kaarli, @Tallinna, Kuumuse ja teiste sõimu sisaldavaid poste heaks, kuid teades meie liikmete arvu ja foorumi aktiivsust peaks me proovima igat kasutajat hoida. Praeguse seisuga on bännitud Kaarel (vähemalt minuteada) ja @Tallinn. Juba selle arvelt muutub foorum ebaaktiivesemaks. Kui nii edasi läheb, siis hakkab foorum põhja käima...
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Hea mõte. Kavatsen millalgi asjaga tegelema hakata.

Edit: Ja juba tegelen. Võtsin administraatorite hulgas teema üles.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

nuujah kuluks ära küll. selline rakendus.
Post Reply