Eraldi alafoorum veekogude arutamiseks

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Eraldi alafoorum veekogude arutamiseks

Post by Kuumus »

Minu arust oleks sobiv teha eraldi alafoorum veekogude arutamiseks.

Vaadake vaid uppunute arvu viimastel nädalatel. Inimesed ronivad pea olematu jää peale!
Ning loomulikult oleks huvitav arutada veekogude temperatuure nüüd kus need ruttu tõusma hakkavad.
Ja mida kõike veel. Teemasid jätkuks.

Ma saan aru, et see mõte kellelegi ei meeldi, aga minule kui inimesele, keda huvitavad vägagi veekogude seotud arutlused, meeldiks see väga.

Ja loomulikult olen ma uhke, et elan kohas, kus reeglina asub Eesti kõige soojem veekogu!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Eraldi alafoorum veekogude arutamiseks

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Minu arust oleks sobiv teha eraldi alafoorum veekogude arutamiseks.

Vaadake vaid uppunute arvu viimastel nädalatel. Inimesed ronivad pea olematu jää peale!
Ning loomulikult oleks huvitav arutada veekogude temperatuure nüüd kus need ruttu tõusma hakkavad.
Ja mida kõike veel. Teemasid jätkuks.

Ma saan aru, et see mõte kellelegi ei meeldi, aga minule kui inimesele, keda huvitavad vägagi veekogude seotud arutlused, meeldiks see väga.

Ja loomulikult olen ma uhke, et elan kohas, kus reeglina asub Eesti kõige soojem veekogu!
Ise imestan ka, miks inimesed hoiatusi ei kuula. Samas ei sobi see just ilma alla. Aga "ilm veekogudel", selline alafoorum tuleks isegi kõne alla. Muide, tere tulemast foorumisse!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Ega minagi mõtlesin, et see otseselt ilmaga ei seostu.

Samas aga oleks ääretult tore, kui saaks teha sellise alafoorumi nagu "Ilm veekogudel". Näiteks ilm Pärnu lahes on ju alati meile äärmiselt tähtis, sest see on suviti üks Põhja-Euroopa suurimaid turismimagneteid.

Jah, tore on siin liige olla. :wink:
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

No tegelikult võiks tõesti teha hüdroloogia alafoorumi.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Ja loomulikult olen ma uhke, et elan kohas, kus reeglina asub Eesti kõige soojem veekogu! miks selle teksti siis väikselt panid.

aga no kuluks ära küll jah aga siseveekogud kuulugu ka hulka. kuigi emhist saab ka piisaval määral infot kätte.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Kuidas siis foorumi juhid otsustavad? Tuleb asi või mitte?
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

millalgi pidi domeeninime vahetus tulema ju tuleb siis ka see teema.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

See asi jääb vist siis katki? :?

Igatahes täna hommikul kuulsin raadiost, et Eesti kõige soojem veekogu on hetkel Tõrvas asuv Riiska järv, kus on +23 kraadi vee temparatuur. Ja ma pole sinna veel jõudnudki, olen vaid meie teises järves, Vanamõisas, käinud. Seal oli täna +22 igatahes.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:See asi jääb vist siis katki? :?
Ei tohiks veel jääda...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply