Foorumi tulevik

Foorumit puudutavad postitused.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Kaarel wrote: no isegi neti all oleme üleval. mida sa veel tahad. ega paremat nii naljalt ei saa.
Sorry aga neti.ee pole mingi näitaja. Enamik inimesi kasutab juba ka eestis otsimiseks google.com-i Ta leiab isegi eestis paremaid viiteid kui see neti.ee.
Pikki kataloogi ei viitsi keegi midagi otsida enamik külastajaid tuleb ikkagi läbi otsingu. Nõnda on eduka esinemise eelduseks sisukas tekst foorumis.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

McSa wrote:
Kaarel wrote: no isegi neti all oleme üleval. mida sa veel tahad. ega paremat nii naljalt ei saa.
Sorry aga neti.ee pole mingi näitaja. Enamik inimesi kasutab juba ka eestis otsimiseks google.com-i Ta leiab isegi eestis paremaid viiteid kui see neti.ee.
Pikki kataloogi ei viitsi keegi midagi otsida enamik külastajaid tuleb ikkagi läbi otsingu. Nõnda on eduka esinemise eelduseks sisukas tekst foorumis.
Nii see on. Vaatasin isegi, et NETIs oleme otse kataloogi lehekülje põhjas. Ise ka mõtlesin sellise tõenäosuse peale, aga arvasin, et olen hüüdja kõrbes.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

no ma kahtlen et eestis aastas üle 1k inimese ilmastikku kohta informatsiooni kuskilt otsib.


ma arvan et kui ma endale ilmajaama saangi pole mul seda kuskile paigaldada. lihtsalt kõnnib minema. või lõhutakse ära. nojah siia katusele ehk annaks arendada. ega midagi usaldusväärset mul hetkel siin süsteemide hulgas polegi. temperatuuriandur on kõige uuem. aga seda peaks siis veidi putitama et ta mul laksust -50 kraadi peale ei lööks.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Kaarel wrote:no ma kahtlen et eestis aastas üle 1k inimese ilmastikku kohta informatsiooni kuskilt otsib.
Eesti on väike, ja Sinu hinnang võib olla õige, kuid kui sünnib mõni eriline ilmasündmus võib see mõne päevaga 1K kokku teha.
Me ei tea kuna midagi erilist toimub kuid kindlasti peaksime selleks valmistuma, et huvitaval ajal sissepõiganu ka edaspidi tagasituleks.
Ilmainfot mingil kujul tarbivad ikka palju rohkemad inimesed. Mäletan kui suurte külmadega oli ilm.ee umbes. Tõsi küll see et paljude jaoks piisab ilm.ee-st oma kipakate näitudega kuid kui foorum pakub midagi huvitavat võib see tekitada sügavama huvi asja vastu.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

McSa wrote:
Kaarel wrote:no ma kahtlen et eestis aastas üle 1k inimese ilmastikku kohta informatsiooni kuskilt otsib.
Eesti on väike, ja Sinu hinnang võib olla õige, kuid kui sünnib mõni eriline ilmasündmus võib see mõne päevaga 1K kokku teha.
Me ei tea kuna midagi erilist toimub kuid kindlasti peaksime selleks valmistuma, et huvitaval ajal sissepõiganu ka edaspidi tagasituleks.
Ilmainfot mingil kujul tarbivad ikka palju rohkemad inimesed. Mäletan kui suurte külmadega oli ilm.ee umbes. Tõsi küll see et paljude jaoks piisab ilm.ee-st oma kipakate näitudega kuid kui foorum pakub midagi huvitavat võib see tekitada sügavama huvi asja vastu.
Njaa... Ma olen varemgi märganud, et äikesepäevadel on foorumi külastatavus järsult tõusnud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Foorumi maksimaalne külastuste arv on sel päeval, kui Paides oli tornaado.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ilm.jeejee on ikka väga haiglaste andmetega väljas see ameeriklaste oma esilehel on ikka vägagi MÕTETU!

vaevalt extreme ilma ajal eriti otsingut kasutatakse neid delfisi ja etv24 on küllaga. ja iga inimene vähemalt ühte teab.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Kaarel wrote: vaevalt extreme ilma ajal eriti otsingut kasutatakse neid delfisi ja etv24 on küllaga. ja iga inimene vähemalt ühte teab.
Ok võimalik et inimesed ei oska tõesti kasutada google.comi ja seetõttu sõltuvad täielikult neti.ee toimetaja valikust.
Ma ei tea kellele tuli mõte foorumit "populariseerida" läbi delfi, kuid see oli väga vale otsus. >>http://noortekas.delfi.ee/foorum/read.p ... 10&t=27610
Peale selle teksti lugemist kaob igasugune soov siia foorumisse tulla..
Tegelikult on vist külastuste maksimumis ka mingi osa delfi mõju, kuid rõvedustega kaugele ei jõua. Kuidas suutis foorum endale nii kiiresti vihkajaid hankida on minule üllatus.

Neti.ees on asi esindatud korralikult, kuid google.commis jääb väga varju täielikule rõvedusele. Kui otsida läbi sõna ilm siis pole seda esimesel kahel lehel, edasi ma tavaliselt ei loe.
Kuid olenemata sellest kuidas külastaja siia sattus peaks ta tahtma siia tagasipöörduda. Sisu loeb.
Nii ehk naa peame midagi ettevõtma et googles *** saitidi kuulsusest lahti saada.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Delfilas(t)e tempude kohta jätkub arutelu siin - http://ilmastik.pri.ee/forum/viewtopic.php?t=160 . Poolitasin selle teema, kuna tekkis arutelu teisel teemal.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply