Kasutajad

Foorumit puudutavad postitused.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

küll **** registreerivad need spämmerid ennast nüüd. tea kas algas mingi häppi hauer neil w?
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

:idea: Spämmerite ja muude kahtlaste tegelaste eemalehoidmiseks soovitan registeerimisvormile lisada mingi eesti keelese küsimuse, mille vastust sellised robotid ei tea. Näiteks ühel tehnikafoorumil on selline küsimus: "Mitu silindrit on V8 mootoril?(vastata sõnaga!)" Just sõnaga vastamine on oluline, sest seda nad ei tohiks osata (kirjutada eesti keeles "kaheksa"). Saab ju välja mõelda ka mingi ilmateemalise küsimuse, millele enamus ilmahuvilisi oskaks vastata, aga spämmijad mitte! See muidugi peletaks eemale ka välismaised ausad registreerijad (kui neile ei ole eraldi vastavat lehte).
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Praegu kujundlikult rääkides, passin püssiga põõsas ja jälgin, millal mõni spämmirobot registreerimistaotluse sisse annab, et siis selle IP kohe(kui ta veel külastajate nimekirjas on) bännida.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Mina ilmselt ei postita siia foorumisse enam.Lihtsalt ja kõik :cry:.Võite rahulikult minu kasutaja ära blockida.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

S.prits wrote:Mina ilmselt ei postita siia foorumisse enam.Lihtsalt ja kõik :cry:.Võite rahulikult minu kasutaja ära blockida.
Noh, mis selle siis nüüd põhjustas! Ega ometi mitte nõue ilusat eesti keelt kasutada? Kirjuta siis lihtlausetega ja mõtle enne, mida ütled ning loe kõik hoolsalt üle! Ei tohiks ju nii raske olla! :o
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Reeglites on ju samuti kirjas, et õigekirjavigadel siin kohta pole:
* Kohustuslik on kirjutada arusaadavalt õigekirjavigadeta.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuna teema sisu on oluliselt väljunud sellest, millest ta alguse sai, siis on aeg see teema sulgeda.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply