Küsimus...

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Küsimus...

Post by Marek »

Kuidas luua sama formaadiga foorumit ja kui palju see maksaks...kuidas käib sellise foorumi ülalpidamine...palun andke soovitusi ja infot privaatsõnumi kaudu või siia teemasse...ette tänades...
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

vot jah teeme kõik endale oma ilmafoorumid siis on lahe vestelda :D

aa muidu foorumit saab tasuta ka ülalpidada
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Ega ilm ei ole minu ainus tegevus/huvi. Minu silmaring ulatub ka kaugemale! Ei ole mõtet siin üleliia reageerida...Foorum, mida ma tahan tulevikus luua ei ole mitte kuidagi seotud ilaga vms.

...ootan endiselt asjakohast infot...

...ette tänades, Marek
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Kaarel wrote:
aa muidu foorumit saab tasuta ka ülalpidada
See on nüüd küll pooltõde!
On küll olemas võimalused foorumite tasuta pidamisel , kuid enamasti on seal kusagil mingi kala.
Eelmine ilmafoorum oli ilma mysql-ta ja seda sai tõesti majutada ka tasuta zone pinnale.
Siin olev foorum aga eeldab MYSQL serverit ja täielikku php tuge. Selle tastuta saamine on tsipa keerukam.
Kui oled mingi haridusega seotud MTÜ siis äkki eenetist isegi saab, kuid nii sama lõbustuseks ei saa.
Välismaal olen olen ka kohanud tasuta hostinguid mis põhimõtteliselt sobivad, kuid vähemalt ühel neils oli veidruseks reklaami näitamine ja nõue et content oleks inglisekeelne.
Eestis saad kesmise hostingu nii 50 eeki kuu. Mõne teenusepakkuja Cpanelis on suisa eraldi valik sellise foorumi installimiseks, nii et see suht lihtne.
Kuid liiga palju mudida ei tasu, kui just ei tea mida teed. Olen selle foorumi navigeerimsega suht hädas sest mudijad on logo koha ära kaotanud, mis originaalis viis avalehele tagasi.
Post Reply