Äikesed 16.-17. juunil

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
erikEST
Posts: 476
Joined: Thu Jan 24, 2008 1:05 pm
Location: Tallinn, Klooga
Contact:

Post by erikEST »

Suht lahja äike hetkel veel aga see kogub alles jõudu. Müristab nii u 1 kord 2-4 minuti kohta, aga siiski see on ÄIKE! Jes! :twisted:
!!!Tuulispask Tallinn 17.06.2008!!!
http://s195.photobucket.com/albums/z207 ... 7-06-2008/
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

13:25 - pilv-maa välk Kristiine linnaosast 1km N suunas.
***
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Oi rsk. Ma nägin seda ka, Otse pani strike'i alla. See oli võimas. :D Ja veel nii lähedalt ...

Radari andmeil läheneb jälleig, väga suur pilv, eelmistest suurem.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Paari välku olen nüüd veel näinud. 13:27 3km kaugusel ja 13:31 1,3km kaugusel.
***
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Ja kui nüüd kokku võtta siis on ikkagi IRC ju olemas kasutage seda aeg ajalt kui otse infot jagada tahate. Lihtsalt viimane tund ainult tallinna inimeste postitused endal teil kah mugavam ju jälgida.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Võib-olla jah... Ma olen kogu aeg IRC's sees, ning teen ettepaneku, et kord päevas edastan foorumisse eraldi (lukus) teemana ka IRC logi. Siis jäävad meie vestlused seal ka tulevastele põlvedele.

Siin Lagujas on ilm aga pilvine, õhutemperatuur 20,5 kraadi. Äikesest märke pole, kuid vahepeal sadas hooti üsna tugevat vihma.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Tarmo Tanilsoo wrote:Võib-olla jah... Ma olen kogu aeg IRC's sees, ning teen ettepaneku, et kord päevas edastan foorumisse eraldi (lukus) teemana ka IRC logi. Siis jäävad meie vestlused seal ka tulevastele põlvedele.
Samas on IRC's see miinus, et varasemaid postitusi (enne sisselogimist tehtuid) ei näe. Tüütu on ka teiste käest pidevalt üle küsida, kas nende juures on midagi toimunud. Ilmselt on paljudel tõesti oma personaalne arvuti, kuid mina pean arvutit ka teistega jagama. Seega, kas poleks võimalik mingi selline lahendus, et IRC vestlus kantakse foorumisse üsna kiiresti üle?

Siin on taevas kõrgkihtpilves, ilm on sajuta. Äikest pole olnud.
Margus
Posts: 50
Joined: Thu May 25, 2006 9:41 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Margus »

Mirci saab ju tray -sse lasta, seega ei tohiks teised arvuti kasutajad ircis olemist eriti segada, kui mõni just seda kinni ei klõpsa.

Tarmo, pane irci käima logi-bot, mis laadib teatud aja tagant serverisse log faili , kuigi foorumiga ühildumist pole ma uurinud, kuid siiski saab seda teha eraldi lehel.
Vabandan, kui minu postid pole informatiivsed, e. pole täpsed andmed, ma huvitun rohkem ilmastiku nähtuste pildistamisest
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Viimased 15min on olnud üsna rahulik. Kuid hetkel läheneb taas tume pivlemassiiv kagust. Vihm tugeneb.
***
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

samas võib ju ka jutuka kõrvalt aeg-ajalt siia mõne rohkem kui 2 realise postituse panna mis vähe informatiivsem oleks. mitte et iga välgu ja või müristamise kohta.
erikEST
Posts: 476
Joined: Thu Jan 24, 2008 1:05 pm
Location: Tallinn, Klooga
Contact:

Post by erikEST »

Tallinnas tuli just veerand tundi kõva padukat! Kõik ujub ja paar pauku ning välku tuli ka! :twisted: Lõpuks ometi sai loodus piisavalt kastevett :) Pääsesin tööle kuiva jalaga ehee..ma oskan ikka hästi planeerida :P

Töölt ma igatahes irci ei pääse. Võimatu ühendada. Võiks ikka siia ka miskit postitada... :arrow:
!!!Tuulispask Tallinn 17.06.2008!!!
http://s195.photobucket.com/albums/z207 ... 7-06-2008/
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Vahepeal on siin Lagujas vallandunud tugev hoovihm. Äikest ei ole, kuid õhutemperatuur on kukkunud 13,5 kraadini.

Eilsest päevast olen samuti valmis saanud ühe pildikogumiku - http://www.zone.ee/lagujailm/index.php/page,16juuni08/
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka Tartus hakkas tugevalt hoovihma sadama. Esineb ka pagiiile, mis pole küll eriti tugevad. Äikest pole olnud :evil:
Annely Korju
Posts: 26
Joined: Thu May 25, 2006 7:33 pm
Location: Vastse-Kuuste v. Põlvamaa

Post by Annely Korju »

Saabus siiagi see tugev vihm, kuid see pole äike. Kui just pole väga salakaval :D
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Kell 15.59 müristas õrnalt Kirdes. Rohkem pole äikest kuulda olnud ja kahtlane, kas kuulengi, sest pilv on taandumas. Hetkel sajab nõrka hoovihma, sooja 13 kraadi.
Post Reply