Ameerikas on lumetorm lahti

Postitused tõsistest ilmanähtustest üldiselt
Locked
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Ameerikas on lumetorm lahti

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.9news.com
Olukord näib olevat kaunis tõsine. Sama kanal alustab kell 13:30 Eesti aja järgi taas otseülekannet tormist, mida saame ka meie vaadata aadressil http://mfile.akamai.com/22341/live/reflector:59919.asx
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Kahju, et seda kanalit vaadates möödub üle poole ajast reklaame vaadates.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Kahju, et seda kanalit vaadates möödub üle poole ajast reklaame vaadates.
See viitab olukorra rahunemisele - uudiseid on juba nii väheks jäänud, et tuleb reklaame näidata kui ei taha mõnda lugu kordama hakata. Kui ma kella kahe ajal seda vaatasin, siis räägiti juba tormi laiali lagunemisest
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
robin78
Posts: 1
Joined: Wed Mar 06, 2013 7:41 am

Re: Ameerikas on lumetorm lahti

Post by robin78 »

Juba täna hakkab ilma mõjutama uus tsüklon, taevas on näha kiiresti liikuvaid kiudpilvi, mis on tormi kuulutajateks. Märkimisväärne ilmamuutus toimub siiski öösel. Ilmselt on torm möödunud kahest nõrgem, sest tsüklon on juba jõudnud okludeeruda. Ilmakaart tuleb siia
pass4sure practice test online pass4sure practice test online
act prep test pass4sure act prep test
act sample test pass4sure act sample test
practice sat questions pass4sure practice sat questions
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Ameerikas on lumetorm lahti

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tere tulemast. Siiski teeme nii, et iga ilmasüsteemile tehakse eraldi teema, ühe teema all ei räägi rohkem kui ühest süsteemist.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Locked