Kriitka temperatuuride teemal.

Postitused temperatuuri teemal
Post Reply
Soebralik
Posts: 328
Joined: Sat Mar 01, 2008 10:07 pm
Location: Laguja

Kriitka temperatuuride teemal.

Post by Soebralik »

Oleme paljud nõus ennustama, huvitume äärmuslikest ilmastikunähtustest jpm. Aga selle mõnusa soojalaine kohta ei ühtki postitust...
Ometi ulatusid soojakraadid aprilli kohtagi üsna kõrgele ja +22 oli üsna tavaline.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Kriitka temperatuuride teemal.

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kus häda näed laita, seal tule ja aita, alati võib ka ise teema avada. Küll, pidu on varsti läbi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
vaatleja38
Posts: 519
Joined: Sat Jul 23, 2011 9:45 am
Location: Saue vald/Tallinn

Re: Kriitka temperatuuride teemal.

Post by vaatleja38 »

Jah mõneks ajaks pidu läbi - hetkeseisuga läheb juba nädalalõpus jälle tõusvas joones
Soebralik
Posts: 328
Joined: Sat Mar 01, 2008 10:07 pm
Location: Laguja

Re: Kriitka temperatuuride teemal.

Post by Soebralik »

Aga ööd võiksid ära plussi minna, viimased ööed ikka 3 ... 5 kraadi alla nulli minu juures olnud.
vaatleja38
Posts: 519
Joined: Sat Jul 23, 2011 9:45 am
Location: Saue vald/Tallinn

Re: Kriitka temperatuuride teemal.

Post by vaatleja38 »

Kuiv õhk teeb selle - mäletan suve kus oli stiilis päeval peaaegu +30 ja öösel +7.
Jüri
Posts: 1017
Joined: Sun Jun 24, 2007 11:26 pm
Location: Tallinn/Tartu
Contact:

Post by Jüri »

Tugevad öökülmad ja hallad jätkuvad, hommikul oli Laagris kolm kraadi külma. Aga päevad toovad kuni 20 kraadi sooja. Kuivuse osas registreeriti 26. aprillil ka teadaolev suhtelise niiskuse üldine rekord, milleks on 7% Pärnu-Sauga jaamas.
ilmjainimesed.blogspot.com
Soebralik
Posts: 328
Joined: Sat Mar 01, 2008 10:07 pm
Location: Laguja

Re: Kriitka temperatuuride teemal.

Post by Soebralik »

Tänane öö oli ehk viimane, aga -4 ... -5 oli väga pikka aega siin ja mõningates piirkondades Eestis oli veidi külmemgi. Näis, mis saab ploomide, kirsside ja õuntega, sest see külm võis neid liigselt kahjustada. Lilledel juba mitme öö eest otsad ära näpistatud.
vaatleja38
Posts: 519
Joined: Sat Jul 23, 2011 9:45 am
Location: Saue vald/Tallinn

Re: Kriitka temperatuuride teemal.

Post by vaatleja38 »

Minu kodus isegi sirelil lehtede algused täna hommikul mustad. Kirss veel ei õitse aga ei tea kas see õiepung kaitset pakkus
Post Reply