Eesti Ilmaelu Blogi

Ilmateemalised lingid
Post Reply
Kaivo
Posts: 251
Joined: Sun Dec 27, 2009 6:29 pm
Location: Tallinn

Eesti Ilmaelu Blogi

Post by Kaivo »

http://eestiilmaelu.blogspot.com
Blogis räägitakse kõiksugu tsüklonitest, mis on Eestist möödunud, eelkõige talvisel ajal. Räägitakse ka suladest, külmalainetest ja sellistest asjadest.
Minge vaadake :):!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Eesti Ilmaelu Blogi

Post by Tarmo Tanilsoo »

Hea soovitus, ära teiste tekste kasuta. Need võivad nurisema hakata. Kui tsiteerid, alati viita allikale.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaivo
Posts: 251
Joined: Sun Dec 27, 2009 6:29 pm
Location: Tallinn

Re: Eesti Ilmaelu Blogi

Post by Kaivo »

Teadmiseks sullle , et see nädalaprognoos esilehel on minu enda koostatud.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: Eesti Ilmaelu Blogi

Post by Marek »

Väga raske on piiri teha tegelt, mis on minu tehtud, mis mitte. Eks ikka keegi kasutab mingeid andmeid enda prognooside koostamisel. Sellisel juhul võiks olla mainitud, mis allikate põhja on enda prognoos koostatud. Olen tähele pannud, et kokku pandud prognoos väga paljudest erinevatest pidavat olema see hea, aga edu!
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Eesti Ilmaelu Blogi

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Väga raske on piiri teha tegelt, mis on minu tehtud, mis mitte. Eks ikka keegi kasutab mingeid andmeid enda prognooside koostamisel. Sellisel juhul võiks olla mainitud, mis allikate põhja on enda prognoos koostatud. Olen tähele pannud, et kokku pandud prognoos väga paljudest erinevatest pidavat olema see hea, aga edu!
Tegelikult jah, ühinen eelkõnelejaga.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply