Tsüklon 20.-22. veebruaril

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Re: Tsüklon 20.-22. veebruaril

Post by Tarmo H »

Laupale samuti on tugevam sadu visa tulema. Ootasin tänast sadu tugevamana kui reedest, kuid see on osutunud oluliselt nõrgemaks kuigi kestvuselt juba ületanud reedese. Momendil on sadu küll mõnevõrra tugevnenud kuid hetke radaripilt erilist lootust tugevaks sajuks veel ei anna. Küll aga jätkub siin tugev pinnatuisk sest tuul on suure lageda põllu poolt. Mahasadanud lumi kantakse ka siin koheselt minema, nii et on keeruline oletada palju tänasega lund juurde on tulnud kuid sellise sajutempo puhul ma üle 1 cm ei julge pakkuda.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tsüklon 20.-22. veebruaril

Post by Tarmo Tanilsoo »

Läks vist jah õnneks ning kõige hullem möll jäi tulemata. Siin oli hommikul lume paksus 57 cm. Praegu on ilm pilves ning puhub nõrk idatuul.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Tsüklon 20.-22. veebruaril

Post by Kaarel »

Siin lume paksus 63 cm.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Re: Tsüklon 20.-22. veebruaril

Post by Tanel »

Siin on vast ka pisut üle 60cm lund lagedal, selle viimase tsükloniga tuli üsna nigelalt lisaks, kuid pinnatuisk oli see eest kõva ja kühveldamist jagus ikka paariks tunniks.
käpa
Posts: 348
Joined: Mon Aug 13, 2007 5:39 pm
Location: Kilingi Nõmme

Re: Tsüklon 20.-22. veebruaril

Post by käpa »

Algas uuesti tuisk.Tuul puhub 8-13m/s läänest.Lund hakkas sadama 8.30 paiku. külma on 6,4 kraadi.
Post Reply