Soojalaine alates 4. juunist

Postitused temperatuuri teemal
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Soojalaine alates 4. juunist

Post by Raul. K »

Kõik prognoosid, mida olen näinud näitavad kõrgrõhkkonna tugevnemist alates tänasest. Päris soojaks peaks ilm minema esmaspäevast ning tõenäoliselt jääb selliseks järgmise nädala lõpuni.

Praegu sai teemale siis selline pealkiri pandud, kuna esmaspäevaks lubatakse juba üle 25 kraadi sooja. Ise arvan, et praegusel ajal päevaseid temperatuure alla 25 kraadi ei saa soojalaineks pidada, kuid kui vaja, siis võib teema pealkirja täpsustada.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

kas mitte meil just soojalaine ei lõppenud ja kas mitte see uus juba tavlaine suvesoojus pole?
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Päike ja 26-27 kraadi on esmaspäevaks tõesti lubatud. Paraku aga eksamid ootavad... :cry:
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Mul said just läbi õnneks eksamid :)

Järgmine nädal läheb soojemaks jah, aga päris nii kuumaks ei pidavat minema kui nüüd oli.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Mis toimub?? Täna maksimum siin ainult 16,5! :?
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Kuumus wrote:Mis toimub?? Täna maksimum siin ainult 16,5! :?
Ega tänaseks ei lubatud sooja ilma. Nagu juba enne mainitud, siis suurem soojus peaks saabuma järgmisel nädalal. Kolmapäevaks lubas EMHI kuni 28 kraadi sooja, nii et läheb jälle palavaks.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Sorry järgneva OT pärast, aga minu arust näeb EMHI uus tuleohukaart imelik välja. Kaardil olevad värvid ei lähe kuidagi kokku kõrval olevate märgistustega.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Kuumus wrote:Sorry järgneva OT pärast, aga minu arust näeb EMHI uus tuleohukaart imelik välja. Kaardil olevad värvid ei lähe kuidagi kokku kõrval olevate märgistustega.
3 uuendust 1 nädala kohta emhi poolt. tublit tööd teevad nad ikka küll. aga jama see et see kaart mis alguses oli, oli suht hea teine kaart oli väga hea ja viimane on paras jama.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tänase ilmaga olen rahul. Pilvitu päev läbi, sooja +27 kraadi.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Oma termomeeter näitab sooja 24,9 kraadi, mis siiani on päeva maksimum. Ilm on selge ja peaaegu tuulevaikne. Palavaim päev peaks tulema homme.
Martti
Posts: 51
Joined: Tue May 29, 2007 9:26 pm
Location: Tallinn,Nõmme

Post by Martti »

Siin oli täna sooja +22.Tuul on nõrk.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Paistab, et siin on praegu kuumim paik Eestimaal. Sooja 28,6 kraadi ja tuulevaikne. Ning juba kolmandat päeva järjest ei ole taevas ühtegi pilve
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tanel wrote:Paistab, et siin on praegu kuumim paik Eestimaal. Sooja 28,6 kraadi ja tuulevaikne. Ning juba kolmandat päeva järjest ei ole taevas ühtegi pilve
Vaata igaks juhuks, kas sul andur on varjus. Siin on 23
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Tarmo Tanilsoo wrote:
Tanel wrote:Paistab, et siin on praegu kuumim paik Eestimaal. Sooja 28,6 kraadi ja tuulevaikne. Ning juba kolmandat päeva järjest ei ole taevas ühtegi pilve
Vaata igaks juhuks, kas sul andur on varjus. Siin on 23
On küll varjus, see on ilmavaatluskasti sees(hea tuulutusega ja muidu ka nagu ilmavaatluskast ikka).
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tanel wrote:On küll varjus, see on ilmavaatluskasti sees(hea tuulutusega ja muidu ka nagu ilmavaatluskast ikka).
Hämmastav kuumus. Viljandimaal oli sel juhul ikka oluliselt soojem kui mujal. Siin tuli +27 ära.
Post Reply