Pronkssõdur

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Pronkssõdur

Post by Kuumus »

Mis arvate olukorrast?
Täna öösel teisaldati Pronkssõdur. Tapeti üks inimene, vigastatuid on juba üle 50.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Pronkssõdur

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Mis arvate olukorrast?
Täna öösel teisaldati Pronkssõdur. Tapeti üks inimene, vigastatuid on juba üle 50.
Nii palju, kui mina aru sain uudistest, ei olnud tapja meie rahvusest(vähemalt nime poolest). Iseenesest minult: head teed sel sõduril minna. Täna võib sündimas olla ajalugu.

Disklaimer: Kuna tegu on väga vastuolulise teemaga, palun igal juhul jääda postitustes tsiviilseks ning mitte hakata midagi provotseerima ega planeerima vasturünnakut jms. Siiski võib vahendada uudiseid. Iseenesest teemavälises kategoorias hetkeuudiste kommenteerimise vastu siiski midagi pole.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Ma vabandan, et tegin siin täiesti foorumiteemast välise teema, aga Pronkssõduri teema on väga tõsine.

Venelased lükkavad autod pahupidi, taovad poed puruks, peksavad eestlasi, murravad inimeste kodudesse sisse...
Alkoholi müük on vist Tallinnas tänasest keelatud (teatud määral).
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Ma vabandan, et tegin siin täiesti foorumiteemast välise teema, aga Pronkssõduri teema on väga tõsine.

Venelased lükkavad autod pahupidi, taovad poed puruks, peksavad eestlasi, murravad inimeste kodudesse sisse...
Alkoholi müük on vist Tallinnas tänasest keelatud (teatud määral).
Pole midagi, selles kategoorias ei peagi postitused just ilma teemal olema(sellest ka pealkiri Teemaväline). Raadio 3's Urmas Reitelmann rääkis, et ka eestlasi olla seal osalenud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

President teeb kell 12 ETV's AK erisaates avalduse
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Eks näis, mis õhtu ja öö jällegi toovad. Ilmselt mitte head.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.etv24.ee/index.php?0573934 - President kutsus neid märatsejaid kurjategijateks
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

EMT saatis kell 15:30 mulle sõnumi: Vabariigi Valitsus palub: Jääge koju, ärge alluge provokatsioonidele! EV Valitsus. Saatnud EMT number 123.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

mulle pole veel saadetud aga noh vast see ainult tallinna elanikke mõjutab kah. õigem oleks öelda et on mõeldud tallinna inimestele aga saadetakse ikkagi kogu tarbijaskonnale.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Venemaa president Vladimir Putin ütes, et eestlaste tegu on vale ja karistus ei jää tulemata. Samas kinnitas Venemaa välisministeerium, et nii see asi ei jää ja Eestit ning eestlasi peab karistama.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Venemaa president Vladimir Putin ütes, et eestlaste tegu on vale ja karistus ei jää tulemata. Samas kinnitas Venemaa välisministeerium, et nii see asi ei jää ja Eestit ning eestlasi peab karistama.
Vaat kes räägivad. Mida nad ise oma kodumaal oma monumentidega teevad? Ja teiseks, see on meie siseasi, ise räägivad, et lääneriigid ärgu sekkugu nende siseasjadesse aga mida nad ise teevad? Aga jah, arvestades, milliseid muinasjutte ajaloo pähe nõukogude ajal inimestele õpetati, pole üldse ime, et asjad on nii nagu on.

Muide, mis uudisteallikas Putini jutust rääkis?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Sain just veel ühe sõnumi
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Kahju, et eesti kanalid näitavad "Breaking News" asemel seebikaid.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Oi ei!
ETV24 wrote:Riigikogu hoone ees lärmas päeval koolinoorte jõuk, kes nõudis välja peaminister Andrus Ansipit ja skandeeris "Fa¹istõ! Fa¹istõ!" vahendas Aktuaalne kaamera.

Rahvusraamatukogu ette kogunenud paarisajaline rahvahulk käitus rahulikult.

Siiski sulges politsei raamatukogu esise väljaku. Rahvas seisab Endla tänava nurgal ja Toompuiesteel. Pääs Tõnismäele on taas piiratud.
EMHI on ju Toompuiesteel! :shock:
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

lihtsam oleks olnud see monument sealt auto kasti tõsta ja kuusakoskisse viia aga vaikselt siis kui monument läinud oleks juba siis poleks enam suurt skandaali tulnud.
Post Reply