Väga soe ilm ja tuleoht märtsi kolmandal dekaadil

Postitused temperatuuri teemal
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Hetkel Lagujas 14,9 kraadi ja taevas on rünkpilvi, rüngad hakkavad natuke kahtlaseks muutuma. Kuuldavasti olevat tulemas külm front.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kõnnin praegu väljas ja raport selline - taevas valge hägu, mis on madamal kui rünkpilved(Rünkpilvede varjud on taevas näha). Ei tea, kas tuleb mõelda võimaliku äikeseteema püstitamise peale. Vaatan pisut veel taevast ja siis teen otsuse. Paiguti on rünkpilvedest juba suuremaid massiive moodustunud. Üks selline varjas just siin päikese ära.

EDIT: Atmosfäär on ilmselt ikkagi liiga stabiilne.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Fri Mar 30, 2007 2:33 pm, edited 2 times in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Õues hetkel vaid 16 kraadi. Hetkeks kadus päike pilve taha.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Strikestar.eu andmetel võib-olla Ojamaa lähedal välku löönud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kell 18:15 tabas talu tolmusaatan. Kestis lühikest aega, ja keeris oli ka suhteliselt väike.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Fri Mar 30, 2007 8:50 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Nii TV3 kui ETV ilmateatud lubavad täna ööseks veidi soojemat ilma. Saartel ja Lõuna-Eestis lubati temperatuure plusspoolel.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ja jõudiski see külmem õhk kohale. Hetkel temperatuur 7,9 kraadi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Põlvamaal ja Valgamaal on V klassi tuleoht. Ärge metsa minge, kui nendes maakondades olete.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote:Põlvamaal ja Valgamaal on V klassi tuleoht. Ärge enam metsa minge, kui nendes maakondades olete.
Ei lähe, ei lähe, ära muretse. :lol: Ei soovitaks ka Võrumaa inimestel minna, sest ka seal on V klassi tuleoht.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Põlvamaal ja Valgamaal on V klassi tuleoht. Ärge enam metsa minge, kui nendes maakondades olete.
Ei lähe, ei lähe, ära muretse. :lol: Ei soovitaks ka Võrumaa inimestel minna, sest ka seal on V klassi tuleoht.
Pidin just ise ka selle maakonna juurde kirjutama aga sa jõudsid ette :lol:
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kõnnin praegu väljas ning kaugeid objekte vaadates paistab õhk värelevat. Põhjas on hulk vähearenenud rünkpilvi
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Tarmo Tanilsoo wrote:Põlvamaal ja Valgamaal on V klassi tuleoht. Ärge metsa minge, kui nendes maakondades olete.
No metsas võib ikka käia, tuld ei tohi lihtsalt teha. Ja võrreldes eelmise suvega, kus tõesti kõik krõbises ja tolmas ja tuleohu number oli tugevalt üle 10tuhande on pregult veel maapinnas küllalt niiskust. Täna oli veel mõnel metsajärvel Põlvamaal jää peal.

Aga alates nädala algusest kõik muutub, läheb hulga pilvisemaks, jahedamaks(öösel kuni -7C), ja lubab ka vähe vihma.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Täna keskpäeval on ikka oluliselt jahedam kui eile keskpäeval, hetkel sooja kõigst 7,5 kraadi.
***
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

soul wrote:Täna oli veel mõnel metsajärvel Põlvamaal jää peal.
Käisid vaatamas?

Mina käisin ka siin kohalikud veekogud eile läbi ja ei olnud mitte kuskil jääd.

Hetkel on taas täiesti pilvitu. Sooja on hetkel mõõdukalt palju, +11 kraadi.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Kuumus wrote:
soul wrote:Täna oli veel mõnel metsajärvel Põlvamaal jää peal.
Käisid vaatamas?

Mina käisin ka siin kohalikud veekogud eile läbi ja ei olnud mitte kuskil jääd.

Hetkel on taas täiesti pilvitu. Sooja on hetkel mõõdukalt palju, +11 kraadi.
Käisin, neljapäeval olid veel kalamehed jää peal.
Post Reply