Väga soe ilm ja tuleoht märtsi kolmandal dekaadil

Postitused temperatuuri teemal
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Kuumus wrote: Mis sa ajad? Mind on õnnistatud, et ma nii soojas kohas elada saan. Mis siin p*rse läinud on? Annaks Jumal, et kümne aasta pärast ei oleks talvel enam üldse lund. 8)
Jah, võibolla sulle tõesti meeldib et oleks ainult suvi, ütlen ausalt välja, ka mulle aga oleks see loomulik. Kahjuks on see ebanormaalne. Ning ega see ilm nii ei jää, lõpplahendus on siiski kauge kauge jääaeg.
Ja mis **** õnnistatud, ma kolin ka kusagile ekvaatorilähedale ja võin lausuda et mind on õnnistatud, et ma nii soojas kohas elada saan.
See lihtsalt ei ole normaalne et eestis nii vara soojaks läheb. Järgmine aasta läheb nagunii veel varem. Ja see pole hea. Taimestik hakkab varem kasvama, ja enne suve õitseb ära.
Aga noh, ole õnnelik. Siiski soojas kohas elad. :wink:

Siin oli täna max 14 kraadi.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

HOIATUS: Lõpetage see sõimusõda! Tõsi - mina olen ka uhke, et Lagujas elan, kuid üritan seda ridade vahelt öelda, kui üldse. Kui ikka väga räigeks läheb, olen valmis postitusi kustutama(ning ma olen seda täna juba teinud!).

Soojenemisest rääkides, meil ei ole tegu esmakordse sündmusega Maa ajaloos. Viimase 120 000 aasta jooksul on olnud korduvalt praegusest palju soojemaid aegu. (Loe Anto Raukase meteoroloogiapäeva ettekandest siit)
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Wed Mar 28, 2007 8:28 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Tarmo Tanilsoo wrote:HOIATUS: Lõpetage see sõimusõda! Tõsi - mina olen ka uhke, et Lagujas elan, kuid üritan seda ridade vahelt öelda, kui üldse. Kui ikka väga räigeks läheb, olen valmis postitusi kustutama(ning ma olen seda täna juba teinud!)
Tasa tasa :D . Ei ole mingit sõimusõda :D .
Lihtsalt vahel viskab üle kui mingi n00b tuleb siin möllama ja iga postitusega promob oma elukohta. Ja ma usun ma ei ole tõesti ainuke kes nii arvab. Okei teema lukku siis. Ilmad on tõesti kuumad olnud.
Ka Tallinnas on päikese käes lausa jube, kõige nõmedam on kui sa klassis üritad õppida ning midagi pole teha kui päike sulle otse peale paistab, isegi aknad pärani lahti. :D
Tarmo Tanilsoo wrote: Kuumusel soovitan siiski lauseid nagu "Olen uhke, et siin elan" jms vältida. See paistab olevat punane rätik härjale.
:D
Last edited by @Tallinn on Wed Mar 28, 2007 8:43 pm, edited 1 time in total.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

@Tallinn wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:HOIATUS: Lõpetage see sõimusõda! Tõsi - mina olen ka uhke, et Lagujas elan, kuid üritan seda ridade vahelt öelda, kui üldse. Kui ikka väga räigeks läheb, olen valmis postitusi kustutama(ning ma olen seda täna juba teinud!)
Tasa tasa :D . Ei ole mingit sõimusõda :D .
Ma lihtsalt avaldasin oma arvamust. :wink:
Midagi pole hullu. :D
Mind viis hoiatuse andmiseni praeguseks kustutatud Kaarli postitus. Sinu postitus ei olnud Kaarli kõrval midagi. Siiski soovitaks vandesõnad ja sõimunimed ukse taha jätta. Nüüd aga arvan, et oleks paslik selle teema õige teema juurde asuda - ehk selle soojalaine edasise jätku(ja selle mõjude, tagajärgede ja sellega seotu) kohta kirjutamine ja arutamine :wink:

Kuumusel soovitan siiski lauseid nagu "Olen uhke, et siin elan" jms vältida. See paistab olevat punane rätik härjale.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

@Tallinn wrote: Lihtsalt vahel viskab üle kui mingi n00b tuleb siin möllama
Viskab ka üle kui sinusugune ülbik siia tuleb.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:
@Tallinn wrote: Lihtsalt vahel viskab üle kui mingi n00b tuleb siin möllama
Viskab ka üle kui sinusugune ülbik siia tuleb.
©¹h! Tasa! Targem annab järele!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Hetkel on veel 5,5 kraadi sooja ja langeb ühtlaselt umbes kraad tunni jooksul. Eks hommikul näis, kas öösel on temperatuur alla nulli langenud. :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Hetkel Lagujas temperatuur -1,6 kraadi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Hetkel temperatuur siin 15,8 kraadi
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tõrvas on kell neli 17,1 kraadi sooja. Ja üks väike pilv on taevasse ilmunud. 8)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Tõrvas on kell neli 17,1 kraadi sooja. Ja üks väike pilv on taevasse ilmunud. 8)
Ka siin on taevasse üksikuid rünkpilvi tulnud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.meteoalarm.eu/countryNO.asp? ... &ShowDate= - Tuleoht on ka Norras... Lõuna-Eestis jääb aga V-klassi tuleohust ainult napp 400-500 punkti puudu. :shock:
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote:Lõuna-Eestis jääb aga V-klassi tuleohust ainult napp 400-500 punkti puudu. :shock:
Ma tean. Siin on juba mitmendat päeva aina hoiatatud suure tuleohu tõttu. Sest maa on tõesti täiesti kuiv. Endale otse silma pole veel suurt tulekahju jäänud, aga...
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Ka EMHI on ennustanud, et homseks jõuab Lõuna-Eestis kohale kriitiline tuleohu piir. V klassi tuleohust on Valgas näiteks puudu veel vaid 150 punkti.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Haa täna Tallinnas soojem isegi kui Tartus ja Pärnus on täna hägused 9 kraadi.

Hetkel Põhja Tallinnas 16 kraadi.
Post Reply