tsüklon 02.02 - 03.02

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Tarmo Tanilsoo wrote:Kuulge rahvas, ega te ei pahanda, kui ma meie ingliskeelsesse sektsiooni mõned teie teated tõlgin(muidugi viitan teile ja teie asukohale ka)?
Minugipoolest
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Tartus on hetkel sajuta ilm. Õhutemperatuur on +0,9 kraadi. Tuul on mõõduka tugevusega. Kuna siin on vaid kerge sula ja vahepeal on tulnud ka natuke lörtsi ning lund, siis lumikatte paksus oluliselt vähneneud pole.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Tallinnas sajab vihma ju lumi sulab kiiresti. Sooja juba üle +2 kradi. Tuul mõõdukas.
***
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin on öösel veidi lörtsi isegi sadanud. ning -0,4 kraadi külma olnud. aga hetkel juba 1 kraad sooja.

võrreldes eilseid prognoosikaarte. siis eesti mudelid ei ennustanud ükski õieti. ainult välismaa omad.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Siin on hetkel suhteliselt rahulik, temperatuur 0,4 kraadi. Täna hommikul oli lume paksus Lagujas 18 cm. Eile õhtul oli vahepeal üsnagi tuuline. Täna hommikul ärgates oli kogu küla lumme mattunud. Kõike, puuoksi, väravaposte(külje pealt!) kattis kuni 1 cm paksune lumekiht.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Siin tuli ööga 1cm lund juurde, kuid kokkuvõttes on lumikatte paksus siiski vähenenud 15cm'ni. Öö miinimum oli -0,1 kraadi, praegu on +1 ja päike näitab end vahetevahel pilveaukudest.
AnuT
Posts: 40
Joined: Sun Jan 21, 2007 6:30 pm
Location: Kolga, Harjumaa

Post by AnuT »

Kolgas tuli öö jooksul 2-3 cm lund, lumikatte paksus praegu 10-11 cm, sooja nii 1-2 kraadi, tuul on olnud viimaste päevade jooksul mitte midagi erilist. Pilves.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ka Lagujas on pilvisus hõrenemas. Hetkel temperatuur 1,3 kraadi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Tallinnas oli enne päikesepaisteline, kuid viimase 30min-ga on taevas läinud täispilve. sooja hetkel 2,6 kraadi ning sademeteta.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Lumi on siin üsna vesiseks läinud, ja on libe. Hetkel temperatuur 0,2 kraadi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply