EMHI ilmaradar

Ilmateemalised lingid
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Lahe... Ja näib, et Ameerika telekanalitelt on midagi õpitud(seal on FutureCast) 8)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

Hei,

Ma nüüd pole kindel, kas see on vana või uus info, aga siin on ju mingid emhi radaripildid reaalajas: http://www.emhi.ee/index.php?ide=21,666
Annely Korju
Posts: 26
Joined: Thu May 25, 2006 7:33 pm
Location: Vastse-Kuuste v. Põlvamaa

Post by Annely Korju »

Huvitav, kui mina selle lingi avan, siis ütleb, et ligipääs on keelatud!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Annely Korju wrote:Huvitav, kui mina selle lingi avan, siis ütleb, et ligipääs on keelatud!
Sama siin. Lisaks sellele pole radaripilti menüüski... Kuidas sa selle leidsid?

Uus Sürgavere radar peaks praeguseks siis avatud olema.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

Njahh.

Siis see on ka ainult kliendile.

Ei tulnud kohe selle pealegi, sry.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ootame kuni ka uus radaripilt ilmub ka nende mitteklientidele suunatud veebikeskkonda... Eks siis näis...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Ta ei pruugi niipea tulla. Taavi kas see radaripildid reaalajas. Kas seal on see keskpunkt seal sürgaveres, või milline see on nagu?
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

@Tallinn wrote:Ta ei pruugi niipea tulla. Taavi kas see radaripildid reaalajas. Kas seal on see keskpunkt seal sürgaveres, või milline see on nagu?
Ei, keskpunkt ikka Tallinna juures. Seda ma just uurisin Emhi lehte, et näha kas uue radari info on sinna tekkinud. A hetkel ei mingeid muudatusi.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Edastasin lõuna paiku meili neile, et millal netti ilmub, kas lükkavad ilma tasuta selle üles ja muud sellist. Vastatud veel ei ole.

Ega nad ei suvatse mõnikord vastata, tookord kui küsisin paari asja kohta, nad ka ei vastanud, saatsin siis mingi mitu meili korraga ja siis kohe 5 min hiljem saabus vastus. :?
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

@Tallinn wrote:Edastasin lõuna paiku meili neile, et millal netti ilmub, kas lükkavad ilma tasuta selle üles ja muud sellist. Vastatud veel ei ole.

Ega nad ei suvatse mõnikord vastata, tookord kui küsisin paari asja kohta, nad ka ei vastanud, saatsin siis mingi mitu meili korraga ja siis kohe 5 min hiljem saabus vastus. :?
alati ei pruugi ju teade kohalegi minna. mu arvates saada 1 kiri ja kui järgneva tööpäeva jooksul pole vastatud siis küsi uuesti.
Täna nad sulle vaevalt vastavad kuna kirjadele vastamine ei kuulu valvesünoptiku murede hulka. pigem saada kindlale isikule 1 kiri. kodulehel on nimekiri olemas leia sobiv ja saada aga ära loodagi et keegi sulle enda vabast ajast vastama hakkab.
erikEST
Posts: 476
Joined: Thu Jan 24, 2008 1:05 pm
Location: Tallinn, Klooga
Contact:

Post by erikEST »

Nii nüüd AKd kõik vaatma, kohe näitab sellest lookest :!: Kes kohe ei saa vaadata saab etv kodukalt hiljem ak uudiseid uuesti vaadata :!:

Edit: sünoptik lubas küll vähemalt, et peagi saab andmeid EMHI kodulehelt iga inimene ka kodus jälgida! :wink: :P
!!!Tuulispask Tallinn 17.06.2008!!!
http://s195.photobucket.com/albums/z207 ... 7-06-2008/
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

erikEST wrote:Edit: sünoptik lubas küll vähemalt, et peagi saab andmeid EMHI kodulehelt iga inimene ka kodus jälgida! :wink: :P
Suurepärane! Jääme ootama!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

ETV: uus ilmaradar võimaldab ennustada torme

Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituudi ilmaprognooside osakonna juhataja Merike Merilaini sõnul on kõige olulisem see, et õige pea saavad kõik huvilised nende koduleheküljel pilvepilti jälgida.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

No kaua võib. :D Ma ei jaksa enam oodata seda. Taavi, kas seal tasulise poole peal pole ka veel midagi ilmunud kuskile?
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

Proovisin hea ja halvaga. No ei ole miskit uut ilmunud sinna :(
Post Reply