TV3 uus ilmateade, mis "¤#"# see on?

Arutelud ilmateemalistest artiklitest, väljaannetest, ilmasaadetest, ilmateemalistest filmidest jm. Saatekavavihjed teretulnud.
Post Reply
erikEST
Posts: 476
Joined: Thu Jan 24, 2008 1:05 pm
Location: Tallinn, Klooga
Contact:

TV3 uus ilmateade, mis "¤#"# see on?

Post by erikEST »

Keegi veel arvab, et tv3 uus ilmateade on alla igasugust arvestust? :shock:
Naerma ajab ka lausa, paras tilulilu :lol:
!!!Tuulispask Tallinn 17.06.2008!!!
http://s195.photobucket.com/albums/z207 ... 7-06-2008/
H.Kaptein
Posts: 340
Joined: Sun Mar 23, 2008 4:56 pm
Location: Kärdla, Hiiumaa

Post by H.Kaptein »

seda küll:D
.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

See pani ka mind naerma! :lol: Pole ei sisu ega tegu.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Vähemalt ei ole sama lakooniline kui vana, kuigi antud juhul paistis sealt küll tulevat meteoroloogiline Leto Svet(mind väga palju siiski ei häirinud, graafikas on siiski olnud suur areng). Loodan, et kasutavad siiski EMHI andmeid. Siiski arvan, et kõige paremad ilmateated(sisu poolest) tulevad ikkagi soome MTV3 pealt(Sellist ilmateadet teeb Maikkari). Seega Eesti telekanalitel on arenguruumi küllalt.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Jüri
Posts: 1017
Joined: Sun Jun 24, 2007 11:26 pm
Location: Tallinn/Tartu
Contact:

Post by Jüri »

Info poolest on vaene, näiteks Euroopa puhul öeldi vaid, et valitseb tõeline suveilm (kui jutt tuli Kesk-Euroopast), aga äikeseid oli samavõrra palju ja tugevad (Madalamaad, Prantsusmaa, Saksamaa), mis jäid märkimata.
Samuti on Annely Adermanniga üle pingutatud. Nii tema kuju kui üldse graafika teeb pigem arusaamise keerukamaks ja ebatäpsemaks (, sest on vaja taustateadmisi). Graafika on tõepoolest küll parem, aga ei kompenseeri kvaliteeti.
Vaatan peamiselt Soome ilmateateid.
ilmjainimesed.blogspot.com
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ma juba pikemat aega pole riskinud ilmateateid telekast vaadata. Kasulikeim ikka internetist vaadata mitmeid andmeid ja siis kokku segada ning teha järeldus mis ilm tulemas on.
Post Reply