vaheaja ilm(17.03-23.02)?

Postitused ilmast üldiselt
Post Reply
sonyboy
Posts: 24
Joined: Fri Mar 09, 2007 3:27 pm

vaheaja ilm(17.03-23.02)?

Post by sonyboy »

milliseks kujuneb vaheaja ilm, kas ainult vihm ja lörtsi või tuleb ka päikest sekka?
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Pole lähemalt uurinud, aga näib, et vähemalt esmaspäeval-teisipäeval head ilma loota pole.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Teisipäeval peaks meist mööduma lõuna poolt tsüklon, mis toob sademeid. See sünteem peaks andma märtsi keskpaiga kohta välja korralikud Cape ja Li indeksid (eriti Lätti ja Leetu aga ka meile, weatheronline järgi langeb teisipäeval suuremas osas Lõuna-Eestis Li alla nulli). Peale madalrõhkkonna eemaldumist muutub ilm päris külmaks, esialgu lubavad nii gismeteo kui weatheronline Tartusse kuni 9 kraadi külma.
Taavi Saimre

Re: vaheaja ilm(17.03-23.02)?

Post by Taavi Saimre »

sonyboy wrote:milliseks kujuneb vaheaja ilm, kas ainult vihm ja lörtsi või tuleb ka päikest sekka?
Äkki kirjutaks siis vanematele inimestele ka, kaua ja kunas see vaheaeg teil kestab? Sellised poolikuid teemad on kummalised.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ütleme nii, et järgmine koolipäev on 24. märtsil. Aga koolivaheaja teisel poolel kisub ilm ilmamudelite ennustuste järgi otsustades üsnagi külmaks.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply