Soojalaine 24. oktoobril - 2. novembril 2007

Postitused temperatuuri teemal
Jüri
Posts: 1017
Joined: Sun Jun 24, 2007 11:26 pm
Location: Tallinn/Tartu
Contact:

Soojalaine 24. oktoobril - 2. novembril 2007

Post by Jüri »

Ees on ootamas veel paar külma ööd, kuid siis läheb päris soojaks, isegi öökülmaoht kaob või muutub väga väikeseks. Lõuna poolt tuleb veel kord sooja õhku. Pole imestada, kui sooja tuleb üle 10°.
Millal jälle jahedaks läheb, on raske öelda. Võimalik, et soe püsib ka veel terve novembri esimese nädala.
Last edited by Jüri on Mon Oct 29, 2007 3:26 pm, edited 1 time in total.
ilmjainimesed.blogspot.com
Koit Kolga
Posts: 268
Joined: Tue Jun 12, 2007 10:35 pm
Location: Suuremõisa/Haapsalu
Contact:

Post by Koit Kolga »

siin uuemõisas oli ikka päris külm täna ennda tunnetuse järgi 3-4 C miinust
aga terve nädala saab vict selget ilma nautida jah :shock:
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

reedeks lubatakse juba tõsiselt sooja ilma emhi poolt nimelt lausa 90 kraadi. ise arvan ka et küll see soe ja sombune ilm tuleb lähipäevil, aga samas ka tugev tuul.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Täna on terve päeva olnud siin ikka väga tihe udu. Ei mäletagi sellist udu enam ammusest ajast. Nähtavus on hinnanguliselt 100-200m :o Temperatuur kõigub ka juba mitmendat päeva +5 ümber. Samas tuul on hakanud tugevnema.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka siin on viimased päevad olnud udused ja kihtpilvedega. Temperatuur on kõikunud enamasti 4-6 kraadi vahel.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Nüüd aga läheb arutelu siin teemas katkestamisele seoses lähenevate tõsisemate ilmaoludega
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Koit Kolga
Posts: 268
Joined: Tue Jun 12, 2007 10:35 pm
Location: Suuremõisa/Haapsalu
Contact:

Post by Koit Kolga »

hetkel suuremõisas täna 02.34 ajal oli 9kraadi sooja ja paks udu
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Koit Kolga wrote:hetkel suuremõisas täna 02.34 ajal oli 9kraadi sooja ja paks udu
Kas ööl vastu tänast või täna päeval kell 14:34?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Koit Kolga wrote:hetkel suuremõisas täna 02.34 ajal oli 9kraadi sooja ja paks udu
postitatud ju 14.20 ajal ju siis möödund öine kuigi jah... väga arusaamatud postitused kahjuks koidult olnud.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Kaarel wrote:
Koit Kolga wrote:hetkel suuremõisas täna 02.34 ajal oli 9kraadi sooja ja paks udu
postitatud ju 14.20 ajal ju siis möödund öine kuigi jah... väga arusaamatud postitused kahjuks koidult olnud.
Eks nende aegadega on täna üldse suur segadus. See kellakeeramine tekitab veebilehtedele/foorumitele/serveritele/arvutitele alati palju jama! Minu aeg näitab, et 15.20 on postitatud, aga eks see sõltub, kas foorumis on ka kell "keeratud" või mitte. :lol:

PS Siin hetkel +8, kuigi väljas juba pime.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Profiilis tuleb käsitsi ajavöönd ära muuta...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Jüri
Posts: 1017
Joined: Sun Jun 24, 2007 11:26 pm
Location: Tallinn/Tartu
Contact:

Post by Jüri »

Tundub, et väike jahenemine saabub nädalavahetusel. Tekib lumesaju võimalus.
Hetkel on siiski väga soe (11°) ning mõõdukalt tuuline (lõunaedel). Hommikupoolikul oli ka päikest näha, kuid nüüd on taas täiesti pilves (kihtpilved), sademeteta. Püsib uduvine.
ilmjainimesed.blogspot.com
Koit Kolga
Posts: 268
Joined: Tue Jun 12, 2007 10:35 pm
Location: Suuremõisa/Haapsalu
Contact:

Post by Koit Kolga »

hmm ostsin ka kraadi siia uuemõisa hetkel 14c
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Koit Kolga wrote:hmm ostsin ka kraadi siia uuemõisa hetkel 14c
Oled ikka kindel, et see näit on õige? Muidugi pole välistatud, et mõnes kohas Läänemaal nii soe on, kuid natukene kahtlane tundub selline temperatuurinäit ikka.

Tartus on enamus päevast möödunud kihtpilvedega ja mõõduka tuulega. Ennelõunal oli siiski natuke päikest näha. Päeva maksimum oli 10,6 kraadi, hetkel on sooja 7,8 kraadi.

Edit: Parandasin vea ära. Seda, et Uuemõisa asub Hiiumaal arvasin ma seetõttu, et Koit oli profiilis oma ametiks märkinud Hiiumaa.
Last edited by Raul. K on Mon Oct 29, 2007 7:20 pm, edited 1 time in total.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Raul. K wrote:
Koit Kolga wrote:hmm ostsin ka kraadi siia uuemõisa hetkel 14c
Oled ikka kindel, et see näit on õige? Muidugi pole välistatud, et mõnes kohas Hiiumaal nii soe on, kuid natukene kahtlane tundub selline temperatuurinäit ikka.
Uuemõisa on alevik Lääne maakonnas Ridala vallas, kuigi see ei muuda fakti, et see termomeeter on vist valesti kalibreeritud või näitas see toa temperatuuri. :lol:

PS Kõrvekülas on +9.6.
Post Reply