EMHI ilmaradar

Ilmateemalised lingid
Post Reply
Taavi Saimre

EMHI ilmaradar

Post by Taavi Saimre »

Hei,

http://www.emhi.ee/index.php?ide=21,272

Tasub küsida ka tasulist teenust, see igakuine makse sinna pole sugugi kontimurdev.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Kui palju plekib? Kui hea kvaliteet? Kui värsket radaripilti näeb?
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

See leht on üleval olnud juba aastaid. Ja seda ilmselt ei tea keegi, palju see maksab. Igal juhul kahju, et maksab :( See juba teada ammu
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

Tarmo Tanilsoo wrote:See leht on üleval olnud juba aastaid. Ja seda ilmselt ei tea keegi, palju see maksab. Igal juhul kahju, et maksab :( See juba teada ammu
Uuumm....

Jah, leht aastaid üleval. Kuid paljud teist neile kirjutanud on?
100 krooni kuus maksab.

tsitaat:

2,5 tunni andmed korraga jooksmas - 4 pilti tunnis ja nad uuenevad pidevalt.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

nu 1200 aastas väljaminek nendepeale ikka jah tsipa kalliks jääb. vast mõne aasta pärast peab regama selle radaripildi endale.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ega ma ise ka ei raatsi seda maksta. Kuid kas ei võiks teha niiviisi, et need kes on raatsinud selle teenuse omale tellida, võiksid edastada emhi radari andmeid siia.
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

loll wrote:Kuid kas ei võiks teha niiviisi, et need kes on raatsinud selle teenuse omale tellida, võiksid edastada emhi radari andmeid siia.
Njah. See kostub tiba koledalt, kas pole?
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

smr wrote:
loll wrote:Kuid kas ei võiks teha niiviisi, et need kes on raatsinud selle teenuse omale tellida, võiksid edastada emhi radari andmeid siia.
Njah. See kostub tiba koledalt, kas pole?
lisan siis oma arvamuse kah. ega ma arvan et nad ei luba jagada ka enda radaripilti foorumisse. nendel jääb ju raha teenimata jällegi.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Raha, raha, raha - nagu muud siin 'ilmas ei olekski!
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Olgu selle radari info edastamisega nagu on. Kuid mulle jääb arusaamatuks miks EMHI küsib üldse selliste asjade eest raha. Radaripilt võiks ikka tasuta olla. Sama lugu on ka mingite prognoosidega, mille nägemise eest peab raha maksma. Huvitav kas nad tõesti loodavad sellise poliitikaga märkimisväärset kasu teenida? Minu arvates peaks sellised teenused tasuta olema, kuna tavainimene maksab neile maksude kaudu niigi raha. Veel hullem lugu on aga äikseradariga-minuteada pole selle pilti ka raha eest võimalik näha.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Olgu selle radari info edastamisega nagu on. Kuid mulle jääb arusaamatuks miks EMHI küsib üldse selliste asjade eest raha. Radaripilt võiks ikka tasuta olla. Sama lugu on ka mingite prognoosidega, mille nägemise eest peab raha maksma. Huvitav kas nad tõesti loodavad sellise poliitikaga märkimisväärset kasu teenida? Minu arvates peaks sellised teenused tasuta olema, kuna tavainimene maksab neile maksude kaudu niigi raha. Veel hullem lugu on aga äikseradariga-minuteada pole selle pilti ka raha eest võimalik näha.
Peaks jah tasuta olema! Ma arvan, et peaksime allkirju hakkama koguma ning allkirjad EMHIle edastama. Nõuame tasuta ilmaradari pilti!

Ja täpselt nõus Kuumusega
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Tarmo Tanilsoo wrote:
loll wrote:Olgu selle radari info edastamisega nagu on. Kuid mulle jääb arusaamatuks miks EMHI küsib üldse selliste asjade eest raha. Radaripilt võiks ikka tasuta olla. Sama lugu on ka mingite prognoosidega, mille nägemise eest peab raha maksma. Huvitav kas nad tõesti loodavad sellise poliitikaga märkimisväärset kasu teenida? Minu arvates peaks sellised teenused tasuta olema, kuna tavainimene maksab neile maksude kaudu niigi raha. Veel hullem lugu on aga äikseradariga-minuteada pole selle pilti ka raha eest võimalik näha.
Peaks jah tasuta olema! Ma arvan, et peaksime allkirju hakkama koguma ning allkirjad EMHIle edastama. Nõuame tasuta ilmaradari pilti!

Ja täpselt nõus Kuumusega
Tegelikult on see hea mõte. Kuigi mul väga suurt usku selle edukusse pole, võiks ju siiski katsetada, ehk aitab.

Teine asi millest ma aru ei saa on äikseradar. Miks peab seda lihtrahva eest varjama? Sellisest varjamisest pole kasu ju ka EMHIle endale
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

asi selles et tõenäoliselt oleks tarvis selle jaoks eraldi serverit ja ka eraldi lehekülje hooldajat. ja asi ka selles et kui see juhtuks vahest täitsa maapõhja panema enda äikestega siis oleks ju igalpool toredaid uudiseid kui palju eesti äikseradari kohta.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:asi selles et tõenäoliselt oleks tarvis selle jaoks eraldi serverit ja ka eraldi lehekülje hooldajat. ja asi ka selles et kui see juhtuks vahest täitsa maapõhja panema enda äikestega siis oleks ju igalpool toredaid uudiseid kui palju eesti äikseradari kohta.
Mina arvan, et asi jälle rahas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Leidsin ühe huvitava koha: http://www.iltasanomat.fi/saa/sadetutka.asp , kus saab viimase 6 tunni radaripilti näha. Lisaks on ennustus järgnevaks 6 tunniks. Ulatub peagu Võrtsjärveni, nii et Lõuna-Eesti on küll väljas. See pole küll päris see, aga midagi ikka. :wink:
Post Reply