Kas Eesti vajab kuumapühi?

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Kas Eesti vajab kuumapühi?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Loomulikult! Täna kooliski oli nii, et õnneks läksin vaid üheks tunniks kooli, muidu oleks küll dehüdratsiooni kätte ära minestanud...

Selline kuumus muudab küll koolis käimise juba tervist kahjustavaks. Praegugi on natuke halb enesetunne sisikonnas...

Mida teie arvate, kas koolid tuleks kuumalainete ajaks kinni panna? Või kehtestada siseruumide temperatuurile kindel ülempiir, millest kõrgemal koolitunnid ära jäetakse?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ei tuleks sest siis ei saaks noored haritud ja sõnnikurookjaid või muidumehi tuleks juba liiga palju.

sellel poleks lihtsalt erilist mõtet. kuumalained võivad ju nädalaid kesta.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:ei tuleks sest siis ei saaks noored haritud ja sõnnikurookjaid või muidumehi tuleks juba liiga palju.

sellel poleks lihtsalt erilist mõtet. kuumalained võivad ju nädalaid kesta.
Kas ma sain õieti aru - sinu arust peaksid koolid iga ilmaga toimuma? Kas kuuma tõttu koolitundides minestavad või halva enesetundega õpilased on parem valik?

Minu arust on siiski tervis tähtsam. Mina ei ole selline, kes paneks hariduse nimel oma elu ja tervise kaalule. Ja tuleb silmas pidada: Me ei ole üliinimesed, kes suudavad taluda nii ekstreemset kuuma kui ka ekstreemset külma...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply