Äärmiselt soe mai teine pool

Postitused temperatuuri teemal
Post Reply
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Äärmiselt soe mai teine pool

Post by Kuumus »

Kuidas teil temperatuurid on olnud?

Ma ei tea kuidas teil on olnud, aga vaatamata sellele, et on ennustatud vihma viimasel nädalal, siis pole siin Valgamaal veel tilkagi tulnud juba vähemalt nädal aega. :? Siin Tõrvas sai eile mõõdetud lausa +29 kraadi, veidi lõunapool Tahevas aga absoluutseks maksimumiks isegi +29,8 kraadi.

Ja millest nii suured piirkondlikud temperatuuride erinevused Eestis tulevad? Kui siin lõunas tuli ligemale +30 kraadi ära, siis Tallinnas vaevlesid inimesed umbes +15 kraadi käes. :?

Lisaks tasub mainida, et vähemalt Lõuna-Eestisse on nädalalõpuks lubatud temperatuure lausa kuni +32.

Jah, ja rannad on vähemalt siin Tõrvas juba inimesi täis, nagu on ka järved... :)
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

esiteks teema pealkiri on vigane
teiseks miks sa just ainult seda arvad et see soojus lõuna eestisse lubatud on
kolmandaks pole ju eriti raske arvata miks nii suured temperatuuride erinevused on. tuleb lihtsalt rohkem äikeste teemasi lugeda.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

http://ilmastik.pri.ee/forum/viewtopic.php?t=319
ma prognoosin et teema hakkab seal toimuma. äike ja temperatuur on kooskõlas seega sealne teema on tähtsam.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:http://ilmastik.pri.ee/forum/viewtopic.php?t=319
ma prognoosin et teema hakkab seal toimuma. äike ja temperatuur on kooskõlas seega sealne teema on tähtsam.
Prognoos läheb täppi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Kaarel wrote: teiseks miks sa just ainult seda arvad et see soojus lõuna eestisse lubatud on
Pole ju eriti raske arvata miks. :roll:
Post Reply