Külmalaine jaanuari teisel poolel ja veebruari alguses

Postitused temperatuuri teemal
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Te olete vist mingis külmaaugus, sest Lagujas on hetkel temperatuur -13,0 kraadi
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Tartus on õutemperatuur vaid -11,2 kraadi. ilm on selge ja tuulevaikne. Emhi tunniandmete järgi on Kuusikul olnud külma -26,1 kraadi.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Siin oli hommikul temperatuur -24,2 kraadi. Praeguseks on see tõusnud juba -5,4-ni.
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

siin oli eile õhtul -13,6. Täna hommikul ainult-7 kraadi, kuigi ilm oli veel valdavalt selge. Praegu -3,1
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

mingi külmem kant siin jällegi -18 kraadi oli 1,6 m kõrgusel. endal kanataga -14,3 kraadi. ei tea midagi pakkuda kas läheb külmemaks või mitte. aga udu on ka täiesti olemas. kui külmemaks läheb siis hommikul teed suht jäised. ning kuu on täna ka kohe eriti valgustav. loe või raamatut õues.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:mingi külmem kant siin jällegi -18 kraadi oli 1,6 m kõrgusel. endal kanataga -14,3 kraadi. ei tea midagi pakkuda kas läheb külmemaks või mitte. aga udu on ka täiesti olemas. kui külmemaks läheb siis hommikul teed suht jäised. ning kuu on täna ka kohe eriti valgustav. loe või raamatut õues.
Tõsi. Praegu käib Kuu taevas tunduvalt kõrgemalt kui suvepäike ja paistab järjest 19 tundi(maksimum võimalik 20 tundi). Tõuseb põhjakirdest, loojub põhjaloodesse.

Hetkel Lagujas temperatuur -11,3 kraadi ja taevas selge.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply