Lumetu jaanuar?

Postitused ilmast üldiselt
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

***
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Täna siis on 1973. aasta soojarekord vähemalt siin minu kodu ümbruses ületatud, hetkel on sooja +6,7 kraadi, endine rekord oli 6,4 kraadi. Ja endiselt ei ennustata lund, isegi AccuWeather-i 15-päeva ennustus ka mitte.
***
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin 6,0 kraadi sooja.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Kaarel wrote:siin 6,0 kraadi sooja.
Pole vist mõtet igasse teemasse postitada ja korrata hetke ilma seisu.

Täna ükski kolmest pikast (kuni 19.01) prognoosist Tartu kohta ei näita
külma. Seda külmalainet on aina edasi lükatud.
Aga tundub, et uued soojarekordid on veel jaanuaris ees.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

soul wrote:
Kaarel wrote:siin 6,0 kraadi sooja.
Pole vist mõtet igasse teemasse postitada ja korrata hetke ilma seisu.

Täna ükski kolmest pikast (kuini 19.01) prognoosist Tartu kohta ei näita
külma. Seda külmalainet on aina edasi lükatud.
Aga tundub, et uued soojarekordid on veel jaanuaris ees.
kle sorry TARKPEA ma pole postitanudki igasse teemasse lihtsalt kolin teise teemasse kui 1 teema on aegunud. ja täna on minult ainult 1 postitus olnud seega ära hädalda. sa ei pea lugema kui häirib.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

See vihje oli teretulnud, et ei ole mõtet hetke ilma edastada siin teemas. Kuigi tegin juba eelpool teemas sama vihje, mida oleksid võinud lugeda. Hetke ilma saad edastada alateemas "Ilm Valgu piirkonnas".
***
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Kaarel wrote:
soul wrote:
Kaarel wrote:siin 6,0 kraadi sooja.
Pole vist mõtet igasse teemasse postitada ja korrata hetke ilma seisu.

Täna ükski kolmest pikast (kuini 19.01) prognoosist Tartu kohta ei näita
külma. Seda külmalainet on aina edasi lükatud.
Aga tundub, et uued soojarekordid on veel jaanuaris ees.
kle sorry TARKPEA ma pole postitanudki igasse teemasse lihtsalt kolin teise teemasse kui 1 teema on aegunud. ja täna on minult ainult 1 postitus olnud seega ära hädalda. sa ei pea lugema kui häirib.
Need tunni andmed on EMHI lehel kõik olemas ja selle Kaarli ainult temp andmega pole hiljem seda teemat lugedes juu midagi peale hakata. ja seda enam et on olemas teema "Ilm Valgu piirkonnas".
No kui siin kõlavad sellised lapsikud õigustused ,et täna ainult üks postitus ja kui ei taha ära loe tarkpea, pole küll midagi imestada, et kogu foorumis ainult 3-4 kasutajat sõna võtavad. Sellise suhtumisega ei meelita küll uusi kasutajaid siia kirjutama.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kord! Või läheb teema lukku! Hingame nüüd sügavalt sisse ja rahuneme maha.

Järgmise 2 nädala jooksul ei ole minu arvates küll erilist lund oodata, kui üldse. Võib-olla on ühepäevaseid lumeperioode, aga see on ka tõenäoliselt kõik... Aga eks olukord võib iga kell muutuda nii, et konkreetseid numbreid ega kuupäevi ma mainima ei hakka.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Ehk tuleb lund ja miinuskraade peale 10. jaanuari, väimluasi on prognooside järgi (GisMeteo, Windguru). AccuWeather lund ei luba.
***
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

http://www.emhi.ee/?ide=19,250

Emhi nädalaprognoos annab lootust, et nädalalõpul tuleb ka lund ja ajutiselt külma.
ainzz

Post by ainzz »

gismeteo lubab selleks nädalaks ka tugevaid sademeid. aga lumes ma hetkel kahtlen võibolla siis sajutsooni ees või järel aga mine tea.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Kui täna lumesadu üle lörtsiks-vihmaks ei lähe, siis on lootust, et hoiab homseni maa valge siin Tartu kandis. Aga ükski pikk prognoos küll täna jaanuari miinuseid ja püsivat lund ei luba.
Hetkel temp -0.3C tuul E 4-5m/s nõrk lumesadu.

http://www.postimees.ee/120107/esileht/ ... 592.php?r=
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

homme hommikul peaks tulema uus lumesadu ja vaevalt et + kraadidesse nii ruttu läheb.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Siin on lumi maas. Lumekihi paksus on muutlik, kuid murul ulatub see kolme sentimeetrini. Tänavad on lumevabad või neid katab õhuke lörtsikiht. Lund sajab hetkel juurde ja külma on -0,6 kraadi. Seega peaks lumikate Tartu kandis olema homseni kindel. Edasi läheb asi veidi kahtlasemaks. Kui läheb hästi, siis tuleb homme lund ja lörti, kuid halvema variandi korral tuleb peamiselt vihma.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

hmmm ma siin vaatan et te siin edastate hetke andmeid. ja kui ma edastasin siis hakati kohe moraali lugema. einojamh normull foorum.
Post Reply