Valge aastavahetus?!

Postitused sademete kohta
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Valge aastavahetus?!

Post by Meevaras »

Paistab et lumi siiski üllatab mõnes Eeestimaa piirkonnas. Hetkel vähemalt Saaremaal Kuresssaares lumi maas. Samas siin Hiiumaal 4 kraadi soojem ja ladistab vihma
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka siin on netuke lund maas. Siin sajab lörtsi ja lumekruupe segamini. Sooja on 1,1 kraadi.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Siin tuleb praegu lund.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Sun Dec 31, 2006 3:34 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

tarmo ma ei saa aru miks sa minul kirjutad siin oleks ehk lihtsam variant.

valgus hakkas enne kella 14.00 lund sadama. enne seda oli väga märg lörts. ning hetkel on lumi juba maas.

kuskil ennustas kasutaja soul et heal juhul tuleb ainult saju algul ja öösel lörtsi ja seda veel äärmisel juhul miks mulle küll tundub et ta mööda pani.
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

MSN-i vahendusel sain teada et ka Laupal pidavat päris korralikult lund ja lõrtsi sadama, maa pidavat juba valge olema. Nähtavus sajus üsna nullilähedane. Temperatuur pidavat viimaste andmete järgi olema Laupal -0,2 kraadi.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Siin sajab taaskord mõõdukalt lund. Maapind on kaetud õhukese lumekihiga.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Tartu lähedal Äksis sajab paksu laia (märga) lund, osa lumest jääb maapinnale püsima.
***
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

Ka siin on muutunud vihm lumesajuks, temperatuur on langenud +1 kraadini. Tuult praktiliselt pole
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin on lumesadu praktiliselt läbi. ning läheb uuesti soemaks hetkel +0,7 juba võrreldes sellega et 15 minuti eest oli veel +0,4
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Laupal lumesadu pidi jätkuma. Maa, puud ja katused täitsa valged juba. Temperatuur ikka -0,2 kraadi.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:tarmo ma ei saa aru miks sa minul kirjutad siin oleks ehk lihtsam variant.

valgus hakkas enne kella 14.00 lund sadama. enne seda oli väga märg lörts. ning hetkel on lumi juba maas.

kuskil ennustas kasutaja soul et heal juhul tuleb ainult saju algul ja öösel lörtsi ja seda veel äärmisel juhul miks mulle küll tundub et ta mööda pani.
Kui sul on tahtmine kellegi sõnastuse kallal närida, siis tee seda palun väljaspool foorumit või MSN, priva jms kaudu! Soovitan sul tungivalt sellist käitumist edaspidi vältida.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Suure-Jaanis hakkas veidi peale kella 13 lörtsi sadama, mis kiirelt lumeks muutus ja temperatuur on langenud -0,7 kraadini. Lund on maas 2cm, enam juurde ei saja.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

Tarmo Tanilsoo wrote:
Kaarel wrote:tarmo ma ei saa aru miks sa minul kirjutad siin oleks ehk lihtsam variant.

valgus hakkas enne kella 14.00 lund sadama. enne seda oli väga märg lörts. ning hetkel on lumi juba maas.

kuskil ennustas kasutaja soul et heal juhul tuleb ainult saju algul ja öösel lörtsi ja seda veel äärmisel juhul miks mulle küll tundub et ta mööda pani.
Kui sul on tahtmine kellegi sõnastuse kallal närida, siis tee seda palun väljaspool foorumit või MSN, priva jms kaudu! Soovitan sul tungivalt sellist käitumist edaspidi vältida.
tarmo ma ei nori sõnastuse kallal lihtsalt natuke imelik variant on et MINUL hakkas sadama. ega ma paha pärast sulle öelnud.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

OK, Kaarel, saad andeks.

Suure tõenäosusega tuleb siinkandis valge aastavahetus
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin sajab endiselt lund.
Post Reply