Weather Watcher

Tarkvara ilma jälgimiseks
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Weather Watcher

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.singerscreations.com/AboutWeatherWatcher.asp

Alustan seda uut alafoorumit ühe oma lemmikuga. Mike Singeri Weather Watcher võimaldab vaadata ilmaolusid üle maailma. USA kohta näitab ka hoiatusi. Samuti on võimalik vaadata ilmakaarte, kui ka neid ise menüüsse lisada.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Mis on hetkel uusim versioon (kasutan v. 5.6.9.) ? Sellinne küsimus tuli lihtsalt huvist...
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Mis on hetkel uusim versioon (kasutan v. 5.6.9.) ? Sellinne küsimus tuli lihtsalt huvist...
5.6.14
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Eriti ei usu, et kui see 3. number on erinev, et siis midagi väga erinevat oleks...
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Eriti ei usu, et kui see 3. number on erinev, et siis midagi väga erinevat oleks...
Eks jah, küllap on ainult pisiparandused.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ma vahepeal avastasin, et Weather.com ilmateated, mida see programm näitab tulevad samast mudelist, kus windguru.cz ennustusedki (NOAA GFS mudel), nii, et GFS mudelite ennustust näitavate lehtede kasutajad saavad sama ennustust lugeda ka Ameerika stiilis ilmaennustusse töödeldud tekstiennustusena.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Unipiha
Posts: 381
Joined: Thu Jul 31, 2008 10:55 pm
Location: Tartumaa, Nõo vald, unipiha küla

Re:

Post by @Unipiha »

Tahtsin alla laadida weather watcherit aga ei saanud. Ma saan ainult winRAR faile laadida. Kust saaks winRARi kaudu laadida teisi allalaadimis programme.
_____________________
Häid elamusi kõigile!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Re:

Post by Tarmo Tanilsoo »

nõoilm13 wrote:Tahtsin alla laadida weather watcherit aga ei saanud. Ma saan ainult winRAR faile laadida. Kust saaks winRARi kaudu laadida teisi allalaadimis programme.
Mis mõttes saad ainult WinRAR faile laadida? Mis allalaadimisprogrammid? Ma ei saa su jutust aru. Kas alla laadimisel tuleb mõni veateade vms?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Unipiha
Posts: 381
Joined: Thu Jul 31, 2008 10:55 pm
Location: Tartumaa, Nõo vald, unipiha küla

Re: Re:

Post by @Unipiha »

Tarmo Tanilsoo wrote:
nõoilm13 wrote:Tahtsin alla laadida weather watcherit aga ei saanud. Ma saan ainult winRAR faile laadida. Kust saaks winRARi kaudu laadida teisi allalaadimis programme.
Mis mõttes saad ainult WinRAR faile laadida? Mis allalaadimisprogrammid? Ma ei saa su jutust aru. Kas alla laadimisel tuleb mõni veateade vms?
Kui hakkasin tõmbama seda programmi, siis vajutasin (save file) ja viskab ette valge risti punase ringi sees ja seal on kirjas This download has been blocked by your Security Zone Policy-microsoft.com :x :x :x
_____________________
Häid elamusi kõigile!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Re:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ahhaa... Su arvuti turvaseaded ilmselt blokeerivad alla laadimist.
http://kb.mozillazine.org/Unable_to_sav ... _-_Windows
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Unipiha
Posts: 381
Joined: Thu Jul 31, 2008 10:55 pm
Location: Tartumaa, Nõo vald, unipiha küla

Re: Re:

Post by @Unipiha »

Tarmo Tanilsoo wrote:Ahhaa... Su arvuti turvaseaded ilmselt blokeerivad alla laadimist.
http://kb.mozillazine.org/Unable_to_sav ... _-_Windows
Pusisin siin oma arvutiga ja lasin kõik internetid maha enne seda lasin firefoxi installi mälupulgale et pärast pole janti et ei saagi interneti minna. Ja aitäh selle lehe eest mis mind abistas. Nüüd saan allalaadida kõike mida tahan. :D
_____________________
Häid elamusi kõigile!
Post Reply