Tsüklon 5-6. detsembril ?

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Locked
vaatleja38
Posts: 519
Joined: Sat Jul 23, 2011 9:45 am
Location: Saue vald/Tallinn

Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by vaatleja38 »

Juba teist päeva näitab see sait järgmist matsu ööseks vastu 6.-dat Detsembrit ja loodetavasti arvutusviga aga tuul küündib juba hetkeennustuse põhjal orkaanikiirusteni :shock: http://www.wetterzentrale.de/topkarten/fsavneur.html
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tsüklon Yoda II 27.-28. novembril

Post by Tarmo Tanilsoo »

See on jah veel pisut voodoo territooriumil, aga näiteks praegusest jooksust paistab, nagu saaksid sellest tsüklonist hoopis lõunapoolsemad piirkonnad. Aga see oleks juba teise teema jutt
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Tarmo Tanilsoo »

06:00 UTC GFS jooks on väljas. Ossa.
Attachments
05dec.jpg
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Kaarel »

Tarmo Tanilsoo wrote:06:00 UTC GFS jooks on väljas. Ossa.

Loodame, et ta sinna Läti-Leedu poole jääb...
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Tarmo Tanilsoo »

12:00 UTC jooks on teinud ennustatava tsükloni nõrgemaks(968 mb) ning andnud talle lõunapoolsema trajektoori. Ehk, mida ma tahan öelda... praegu on järgmise nädala algus veel voodoo territooriumil ja midagi pole kindel!
Attachments
05dec1.jpg
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaivo
Posts: 251
Joined: Sun Dec 27, 2009 6:29 pm
Location: Tallinn

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Kaivo »

Tarmo, ei ole siin olnud niikaua kui sina et ehk viitsid seletada mis tähendab voodoo tasemel .
Tänud ette ! :) :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaivo wrote:Tarmo, ei ole siin olnud niikaua kui sina et ehk viitsid seletada mis tähendab voodoo tasemel .
Tänud ette ! :) :)
Jajaa... see on üks fraas, mida näiteks (seal maailmajaos) tuntud Alabama telemeteoroloog James Spann kasutab pikaajaliste ennustuste kohta - ajaperiood kus ennustuste täituvus on ikka nii madal et mudeliennustusi etc ei maksa väga tõsiselt võtta, kui just ei ole ikka väga tõsist järjepidevust. Jah, ma olen liiga palju Ilmaajude saadet kuulanud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
vaatleja38
Posts: 519
Joined: Sat Jul 23, 2011 9:45 am
Location: Saue vald/Tallinn

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by vaatleja38 »

Hetke seisuga paistab 5/6 dets. tsüklon oluliselt lahjem tulema võrreldes mis eile öösel veel näidati :(
Kaivo
Posts: 251
Joined: Sun Dec 27, 2009 6:29 pm
Location: Tallinn

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Kaivo »

Tarmo Tanilsoo wrote:
Kaivo wrote:Tarmo, ei ole siin olnud niikaua kui sina et ehk viitsid seletada mis tähendab voodoo tasemel .
Tänud ette ! :) :)
Jajaa... see on üks fraas, mida näiteks (seal maailmajaos) tuntud Alabama telemeteoroloog James Spann kasutab pikaajaliste ennustuste kohta - ajaperiood kus ennustuste täituvus on ikka nii madal et mudeliennustusi etc ei maksa väga tõsiselt võtta, kui just ei ole ikka väga tõsist järjepidevust. Jah, ma olen liiga palju Ilmaajude saadet kuulanud.
Tänud Tarmo :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tsüklon 5-6. detsembril ?

Post by Tarmo Tanilsoo »

Nonii... nagu näha, oligi tegu väikese fantoomiga mudeliennustustes. Teema läbi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Locked