Mis oleks kui...

Foorumit puudutavad postitused.
Locked
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Mis oleks kui...

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ma olen siin vahepeal uurinud foorumi statistikat ning näen, et meil on ka külastusi välismaalt(ja üsna märkimisväärsel hulgal). Teekski ettepaneku, et teeks ka ühe(ja ainult ühe) ingliskeelse kategooria.

Nõnda saaks välismaailm aimu meie ilmast ning meie samal ajal ilmast mujal maailmas. Vanas foorumis oli International forum olemas küll, miks ei võiks ka siinses olla.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
admin
Posts: 11
Joined: Thu May 18, 2006 9:25 pm
Location: Tallinn,Viimsi,Pärnu
Contact:

Re: Mis oleks kui...

Post by admin »

Tarmo Tanilsoo wrote:Ma olen siin vahepeal uurinud foorumi statistikat ning näen, et meil on ka külastusi välismaalt(ja üsna märkimisväärsel hulgal). Teekski ettepaneku, et teeks ka ühe(ja ainult ühe) ingliskeelse kategooria.

Nõnda saaks välismaailm aimu meie ilmast ning meie samal ajal ilmast mujal maailmas. Vanas foorumis oli International forum olemas küll, miks ei võiks ka siinses olla.

Täitsa nõus.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Muide, foorum ei tee riikidel vahet. Üks mu tuttav Soomest proovis, et ka temale tulid foorumi lingid(registreerimine, sisselogimine jms) eesti keeles... Panin nüüd seaded, et külalised näevad juhiseid inglise keeles, registreerides saab valida eesti keele. Muidu ei oska väliskülalised ilma eesti keelt oskamata kasutada :(
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Loodan, et rahvusvaheline foorumiosa on aktiivsem kui eelmises foorumis...
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Loodan, et rahvusvaheline foorumiosa on aktiivsem kui eelmises foorumis...
Loodame... Aga eks me võime ise ka seal kirjutada oma ilmast inglise keeles. Praegu on küll peaegu nii, et mis juhtub Eesti ilmaga, jääb Eestisse. Kui aga kirjutame ise ka seal, saab muu maailm ka teada, mis meil ilmaga lood on.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
sandraest
Posts: 3
Joined: Sat Nov 15, 2014 7:54 pm

Re: Mis oleks kui...

Post by sandraest »

Mis riikidest siin rahvast liigub siis?
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Mis oleks kui...

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tere tulemast foorumisse, kuid juhin tähelepanu, et kõnealune teema oli tehtud kuus aastat tagasi. Paluks vanade teemade üleskaevamist ilma mõjuva põhjuseta edaspidi vältida. Kuna see teema on aegunud, läheb see nüüd lukku.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Locked