WAP tugi!

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
admin
Posts: 11
Joined: Thu May 18, 2006 9:25 pm
Location: Tallinn,Viimsi,Pärnu
Contact:

WAP tugi!

Post by admin »

Nüüd on olemas foorumil ka WAP tugi. Paluks testida!! Igasugused kommentaarid ja ettepanekud on oodatud!

:!:

WAP'i link: http://ilmastik.pri.ee/forum/wap2go/
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kui postitusel on enam kui 10 teadet ja selle tõttu on need mitmel lehel, siis saab vaadata ainult esimest lehte. Kui klikkida linki, mis viib lehele 2, viskab ette avalehe
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ma vaatan, et wap2go's pole pärast selle installimist lisatud kategooriaid ilmunud? admin, kas sa saaksid puuduvad kategooriad lisada?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

wapiga on ausalt öeldes väga mõtetu külastada gprsiga on tunduvalt parem ühe teate ise edastasin gprsiga täitsa hea on edastada aga suht kaua laeb

tormitelegrammiga oleks lihtsam kui kuskilt üles leiaks
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

23.08.2006 11:25 - Tarmo Tanilsoo @ Laguja, Tartumaa teatab: Wap toe teemasse. Vaata tormitelegrammide abiinfot aadressi jaoks. See on leitav klikkides allajoonitud teksti "abi". GPRS ja wap on samad asjad. Palun WAPi mitte segamini ajada GSM Dataga.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

jaja leidsin kohe ülesse wap ja gprs on erinevad asjad wap võtab selle eest raha kui kaua laeb gprs lehe suuruse eest
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Sain nüüd netti ja tõendeid ka oma seisukoha kohta
Üks hiiglama pikk link
WAP is a protocol (like HTTP), GPRS is a data transport (like ethernet).
Mobiles may use a GPRS or GSM data connection to a server to communicate
with that server using WAP as the protocol.
WAP on protokoll, GPRS on aga andmeside ülekanne(nagu ethernet). GSM data on aga see, mis aega loeb.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

VÕIKS ju selle wap asja korda teha!, Uued asjad lisada jne. Ja see sama asi et 2 lehele ei saa minna, viskab avalehele.
Väga tore oleks koolist siia foorumisse kiigata a ei saa kuna liiga palju postitusi on. :(
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ma ei oska komentaarida pole ammu kasutand ja kui gprs iga sisse tulla siis tormikat ei näe. aga muidu jah suht tüütu on telefoniga.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

aa kasuta järjehoidjaid saad kiiremini.
Post Reply