RSS Feed.

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

RSS Feed.

Post by @Tallinn »

Mina ei tea kus see vana teema järsku kadus, kuid on paar probleemi mis vajaksid lahendamist. Nimelt päev/paar tagasi oli foorumil teine interface. Mingi uuem ja ägedam, samas aga kohutav. Ja siis firefox näitas RSS'i ikooni üleval. Noh panin siis endalegi Feedreaderisse selle uue foorumi RSS'i lingi aga keegi ei jõudnud midagi eriti postitada selle uue välimusega. Ja nüüd on probleem selline, et enam seda RSS'i ikoonikest seal üleval pole ja Feedreader kusjuures edastab küll kõik postitused väga õigesti kuid kellaaeg on igal postil 00.00. Muide, vanal foorumil oli see viga, ütleme, et oli teema kus oli 5 postitust. Siis keegi tegi postituse ja mulle tuli feedreaderisse järsku 6 uut posti. Siis keegi postitas veel ja tuli 7 uut posti. :? Ehk kokku oli neid 13 nagu meile matemaatika ütleb. Iga uue postitusega, viskas mulle kõik need vanad postid uuesti. See oli väga jube, ma uppusin nendesse mõnikord. Uue foorumiga on selles mõttes asi korras, et ta ei viska mulle iga kord terve teema kõiki poste aga kellaaeg on 00.00 ja ma ei saa aru millised postitused on uued ja millised vanad.

Pilt kah asjast.

Image
Image
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: RSS Feed.

Post by Tarmo Tanilsoo »

Akregatoriga seda ajaviga korrata ma ei suutnud. Ma uurisin rss.php väljundit ning ilmselt on asi selles, et php skript paneb automaatselt väljastamise aja 12-tunnises formaadis ja võib-olla Feedreader seda ei tunnista. Uurin asja. Mis puudutab RSS viidet, siis selle parandasin ära.. Kui vana hea subsilver kujunduse peale panin, jäi päise faili link sise panemata.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
ain
Posts: 221
Joined: Thu Apr 05, 2007 4:17 pm
Location: Valga
Contact:

Re: RSS Feed.

Post by ain »

juhtus selline asi et ei saa enam netis RSS uudiseid lugeda et panin seal lehel kogemata linukese taha Always use Live Boogmarks to Subscribe to teeds. Ja nüüd viskab avades bookmarki ette, tahaks teada kuidas ma saan tagasi selle et ma saaks netis RSS uudiseid lugeda. :(
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: RSS Feed.

Post by Tarmo Tanilsoo »

ain wrote:juhtus selline asi et ei saa enam netis RSS uudiseid lugeda et panin seal lehel kogemata linukese taha Always use Live Boogmarks to Subscribe to teeds. Ja nüüd viskab avades bookmarki ette, tahaks teada kuidas ma saan tagasi selle et ma saaks netis RSS uudiseid lugeda. :(
Edit menüüst, vali Preferences, sealt Feeds ning sealt peaksid saama teha valikuid, millega saab ka teisi RSS lugejaid valida.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply