Kas pooldate pärisnimede kohustuslikuks muutmist?

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Kas pooldate pärisnimede kohustuslikuks muutmist?

Post by Raul. K »

Tundub, et see idee on tekitanud vastakaid arvamusi ja seega võiks teha küsitluse, mida teised sellest arvavad. Kordan veelkord, et minul on ükskõik kas pean esinema pärisnimega või ei, kuid tundub, et osadele kasutajatele see ei meeldi. Ka mulle see eriti ei meeldi, sest kardan, et osad liikmed lahkuvad ning uusi liikmeid tuleb vähem juurde, sest ma ei usu, et paljud on valmis esinema oma pärisnimega.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Sai otsustatud tulla vastu ning lubada eesnime lühendamine.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Vaadates häälte rida, on selge, et avalik arvamus ei soosi seda nõuet, ning seetõttu sai see praegu kõrvale pandud. Jätkake julgelt igapäevaseid postitusi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Olen pärisnimede katsetamist näinud teisteski foorumites ja üldiselt on vastukaja olnud negatiivne ning foorumi aktiivsus oluliselt langenud. Ja arvestades kui vähe juba praegu siin foorumis aktiivsust on, siis tõesti ilmselt ei tasu esialgu üle minna pärisnimedele.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Kuna originaalteema on edasise arutelu vältimiseks lukustatud lisan siia oma arvamuse Tarmo seisukohtadest.

Esiteks anonüümsus ja privaatsus pole sünonüümid.
Teiseks. See foorum pole midagi eriskummalist mida pea iga koolipoiss ei suudaks järele teha.
Kui siin hakatakse päris nimesid nõudma siis tekkib kiirelt analoogiline foorum, mis aga oleks pea samahea kui olemasolev. Ja las siis kasutaja valib kumb rohkem meeldib.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Teema sai suletud, kuna nõue sai kõrvale pandud. Saad hoiatuse.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Tarmo Tanilsoo wrote:Teema sai suletud, kuna nõue sai kõrvale pandud. Saad hoiatuse.
Tarmo Tanilsoo wrote: “Ma olen suhtleja nendega, kellega olen ühel meelel,” tõdeb Tarmo.
No Comments!
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Orkut-is on ka pärisnimed ja keegi ei virise...

Aga piisaks ka eesnimest kasutajanimena, oma nimega ei ole kasutajad ehk nii julged igasugu nõmedaid postitusi tegema...arvan mina.
***
Post Reply