Foorumis postitamine nimeline (PLAAN TÜHISTATUD)

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Foorumis postitamine nimeline (PLAAN TÜHISTATUD)

Post by Tarmo Tanilsoo »

Juhtimaks tähelepanu reeglite muudatusele, postitan ka siia:

Alates 15. augustist 2007 kell 9:00 UTC(12:00 Eesti aja järgi), on kohustuslik oma kasutajanimes täisnime või amatöörraadiokutsungi kasutamine. Teise isikuna esinemise korral on karistuseks bänn. Pärast ülalmainitud aega loodud kontodes peab kasutajanimeks olema kasutaja täisnimi või amatöörraadio kutsung. Administraatoritel on õigus kustutada iga konto, mis ei vasta ülaltoodud tingimustele.

Kui teil ei ole võimalik oma kasutajanime ise uutele reeglitele vastavaks muuta, võtke ühendust mõne foorumi administraatoriga.

Lisainfo: Selgitus ka, miks ma otsustasin lubada ka raadiokutsungid - nimelt on ka raadiokutsungi järgi võimalik kasutaja nime kindlaks teha.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Sat Jan 19, 2008 1:41 pm, edited 4 times in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Foorumis postitamine nimeline alates 15. augustist

Post by Tarmo Tanilsoo »

Nüüdsest on aktiveeritud kasutajanime muutmine. Palun viige muudatused oma profiilides sisse hiljemalt 15. augustiks.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Foorumis postitamine nimeline alates 15. augustist

Post by Tarmo Tanilsoo »

Segadust näib põhjustanud olevat nimede formaat. Õige formaat täisnimele on "Eesnimi Perekonnanimi", nt John Doe. Vabandust segaduse pärast
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Foorumis postitamine nimeline alates 15. augustist

Post by Tarmo Tanilsoo »

Pärast mõningast kaalumist sai korda muudetud, et siiski raadioamatööri kutsungit kasutajanimeks panna ei saa. Ainult ees- ja perekonnanimi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Foorumis postitamine nimeline alates 15. augustist

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tulles vastu kasutajate seas olnud vastumeelsusele luban lühendada oma eesnime. Nii, et ei pea sisestama mitte John Doe, vaid võib ka J. Doe
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Foorumis postitamine nimeline alates 15. augustist

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuna vastuseis on jätkunud, siis esialgu sai otsustatud pärisnime kasutamise nõudest loobuda. See siiski ei tähenda, et ta ei pruugi tulla kaugemas tulevikus.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply