Eesti kaart - kus keegi on

Foorumit puudutavad postitused.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Re: Eesti kaart - kus keegi on

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote:
Kuumus wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Kuumus peaks olema Tõrvas.
Sa tead ikka paremini. :lol:
Sa polegi Tõrvas? Igatahes kirjutasin tsiteeritud lause tingivas kõneviisis. Kunagi nagu kirjutasid ühes postituses, et oled Tõrvas.
Ega ma polegi öelnud, et sa eksisid. Sest sa ju ei eksinud. :lol:
Jah, tõepoolest, hullupööra lahe oleks kui saaksime täiesti oma ilma hetkeseisu kaardi koostada! 8)
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

ain wrote:see kardi värk paistab olevat päris hea mõte ja kui sinna saab veel ilma etke seisu ka peale märkida siis ei peagi vasrsti enam EMHI kodulehel käima :)
No tõepoolest oleks ju äärmiselt lahe kui looks täiesti oma (ehk siis selle lehe kasutajate) ilmakaardi, kus igaüks saaks oma kodukohast lähtudes kaarti aeg-ajalt uuendada (temperatuurid, tuul, sademed, pilvisus - mida iganes). 8)
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Mul tuli üks mõte pähe,et keegi kes viitsib võiks teha mingisuguse programmiga ilmalegendid valmis.Siis kõik kes seal kaardil asuvad valivad enda reaalse ilma seisu ja see võiks olla selline mis kustutab päeva lõppus uuesti need ära ja uuendatakse uuesti järgmisel päeval näiteks.Loodan,et saite mõttest aru :roll:
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Palun lisage mind ka kaardile ma täpselt ütlen kus elan:Tartumaa,nõo vald,unipiha küla. :P :roll:
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

nõoilm wrote:Mul tuli üks mõte pähe,et keegi kes viitsib võiks teha mingisuguse programmiga ilmalegendid valmis.Siis kõik kes seal kaardil asuvad valivad enda reaalse ilma seisu ja see võiks olla selline mis kustutab päeva lõppus uuesti need ära ja uuendatakse uuesti järgmisel päeval näiteks.Loodan,et saite mõttest aru :roll:
Mõte on hea, nüüd tuleks selgeks teha, kas seda ka tehniliselt teha õnnestub? On kellelgi ideid? Pilvete ja päikese joonistame ei tohiks olla raske, aga kuidas neid igaüks nüüd kaardile saaks panna? :roll: Ehk siis midagi sarnast nagu EMHI'l on: http://www.emhi.ee/index.php?ide=21 Ainult, et punktid oleksid siis igaühe asukohad. Peab tõsiselt mõtlema selle üle.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

pole sel viimasel ideel erilist mõtet. lihtsam oleks osta siis kõigil endale juba nii 2k ilmajaam ja sealt edasi andmeid sinna lehele suunata.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

Minuarust ei ole just Kaarli mõtel viisakust.Äkki ei pea mingit k2-hte ostma saaks legendidega läbi.Aga tegelikult ma tean üht programmi kust saaks legende weather watcher http://ilmastik.pri.ee/forum/viewtopic.php?t=145
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

nõoilm wrote:Minuarust ei ole just Kaarli mõtel viisakust.Äkki ei pea mingit k2-hte ostma saaks legendidega läbi.Aga tegelikult ma tean üht programmi kust saaks legende weather watcher http://ilmastik.pri.ee/forum/viewtopic.php?t=145
.Mis tuleb kõigepealt alla tõmata.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ja sa loodad et keegi viitsib neid andmeid pidevalt käsitsi sisestada või? 2k tähendab 2000 EEK selle raha eest saaks sellise ilmajaama millel oleks kõik vajalikud andmed olemas. ja saaks ka automaatselt andmeid üles laadida.

pole mõtet endiselt sel asjal.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

selge ma loobun sellel teemal kirjutamast enam.ma ajan asju sassi.Aga siiski võiksite mind kaardile lisada. :roll:
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Kui Kaarel on nõus kõigile 2k ilmajaamad ostma, siis palun väga! :lol: Mul pole selle vastu midagi. Aga ilmselt ta seda ei soovi. Igaüks hoolitseks ise oma andmete uuendamise eest. Ma natuke juba proovisin üht-teist. http://egontinno.phpnet.us/ilm/ilm.php Aluskaart on sama, mis EMHI'l, punktid võin kõikidele ise paika panna. Seejärel oleks vaja veel lehte, kus kõik saaksid ise andmeid sisestada (eelnevalt siis logida) ja need kantakse SQL andmebaasi, kust siis saab need hõlpsasti kaardile iga punkti juurde panna. Automaatselt saab lisada aja, kes millal viimati oma andmeid uuendas ja kui need on ütleme 24 tundi vanad, siis saab need eemaldada (kuvatakse ainult punkt). Igaühe oma asi kas ta kasutab seda või mitte. Kui on huvitatuid, siis andke teada ja ma tegelen edasi.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

oho selline asi on kyll äge.Mina olen huvitatud.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kes viitsib, kes ei viitsi...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Egontinno, väga hea mõte sul. Tõepoolest väga lahe tundub olevat. Kui nüüd saaks vaid kuidagi kogu asja jooksma korralikult... 8)
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Hetkel on siis kolm poolt (koos minuga), üks vastu ja Tarmo Tanilsoo kommentaarist ei saanud ma hästi aru? :oops: Igatahes kui see rohkem soovijaid ei leiagi, siis kas või enda andmete ülespanekus arendan ma seda niikuinii edasi. Nii et need kes soovivad asja edasi arendada, siis hoidke minu kodulehel silm peal ja kui see teema lukku pannakse, siis arutame seda kusagil mujal edasi. Esimesel võimalusel teen andmebaasi ja logimise lehe ning andmete sisestamise lehe ka.
Post Reply