Eesti kaart - kus keegi on

Foorumit puudutavad postitused.
S.prits
Posts: 99
Joined: Sat Jun 09, 2007 9:52 am
Location: Unipiha k,nõovald,tartumaa

Post by S.prits »

huvitav miks minu punkt ei näita enam midagi.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ah ma ei hakka ennast vaevama siia pika ja mõteka teksti kirjutamisega. eks soovin teile jõudu siis selle arendamisele. imestaksin kui see kuu aegagi aktiivselt toimiks.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

nõoilm wrote:huvitav miks minu punkt ei näita enam midagi.
uus päev nagu on alanud!
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

nõoilm wrote:huvitav miks minu punkt ei näita enam midagi.
Hetkel ei näita kellelgi midagi (va minul, sest see on otse koodi kirjutatud). Läheb natuke aega, enne kui vajalikud lehed teen ja siis saavad kõik soovijad end registreerida ja alles seejärel andmeid edastama.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:Hetkel on siis kolm poolt (koos minuga), üks vastu ja Tarmo Tanilsoo kommentaarist ei saanud ma hästi aru? :oops: Igatahes kui see rohkem soovijaid ei leiagi, siis kas või enda andmete ülespanekus arendan ma seda niikuinii edasi. Nii et need kes soovivad asja edasi arendada, siis hoidke minu kodulehel silm peal ja kui see teema lukku pannakse, siis arutame seda kusagil mujal edasi. Esimesel võimalusel teen andmebaasi ja logimise lehe ning andmete sisestamise lehe ka.
Mina olen poolt.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Ma ka siis poolt (y)
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Väga hää. Minu punkt on ka juba lisatud. Oleksin ka nõus. :wink:

Aga kuidas muidu andmete edastamine hakkaks toimuma?

Ja ainult temperatuur oleks jama, lisame ilma ka kasutades näiteks selliseid sümboleid: http://www.worldweather.org/wx_icon.htm :!:
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Väga hää. Minu punkt on ka juba lisatud. Oleksin ka nõus. :wink:

Aga kuidas muidu andmete edastamine hakkaks toimuma?

Ja ainult temperatuur oleks jama, lisame ilma ka kasutades näiteks selliseid sümboleid: http://www.worldweather.org/wx_icon.htm :!:
Minu ilmaandmete väärtused on tekstifailidena niigi juba olemas, sai vastavasisuline meil saadetud, äkki saab need külge linkida.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Ma tegelen asjaga. Peagi saadan lingi, kus saavad kõik soovijad registreerida. Seejärel lisan igaühele tema asukoha kaardil ja siis saate end sisselogida ja andmeid edastada. Ja muidugi rohkem kui ainult temp, esialgu ka tuule kiirus (Beauforti skaalal) ja suund ning pilvisus/sademed. Hiljem saab veel üht-teist lisada. Kuna andmeid saab siis suht palju, siis peaks vist tegema erinevad kaardid (nagu EMHI'l on, et ühel on tem, ja teisel tuul vms). Mingid pildid tuleb joonistada jah või saab kuskilt niisma? Ei ole veel jõudnud. Kaart hakkab paiknema uuel aadressil: http://egontinno.phpnet.us/ilm/foorumkaart.php
Lisaks peab keegi ütlema (adminnid äkki), kas see kaart jääb ainult meie teada või panen ka lingi kodulehele, et kõik saaksid seda vaadata?
Ah ja, automaatsete ilmaandmetega on hetkel nii, et jah neid saaks spets koodiga lisada küll, kuid kahjuks on server vajalikud funktsioonid kinnikeeranud. Üritan leida mingit lahendust. Või on kellelgi serveriruumi kus saab kasutada PHPd ja MySQLi, et siis ma olen nõus kogu koodi üle andma, kui on soovijaid.
Ootan igasugu ettepanekuid. :wink:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:Ma tegelen asjaga. Peagi saadan lingi, kus saavad kõik soovijad registreerida. Seejärel lisan igaühele tema asukoha kaardil ja siis saate end sisselogida ja andmeid edastada. Ja muidugi rohkem kui ainult temp, esialgu ka tuule kiirus (Beauforti skaalal) ja suund ning pilvisus/sademed. Hiljem saab veel üht-teist lisada. Kuna andmeid saab siis suht palju, siis peaks vist tegema erinevad kaardid (nagu EMHI'l on, et ühel on tem, ja teisel tuul vms). Mingid pildid tuleb joonistada jah või saab kuskilt niisma? Ei ole veel jõudnud. Kaart hakkab paiknema uuel aadressil: http://egontinno.phpnet.us/ilm/foorumkaart.php
Lisaks peab keegi ütlema (adminnid äkki), kas see kaart jääb ainult meie teada või panen ka lingi kodulehele, et kõik saaksid seda vaadata?
Ah ja, automaatsete ilmaandmetega on hetkel nii, et jah neid saaks spets koodiga lisada küll, kuid kahjuks on server vajalikud funktsioonid kinnikeeranud. Üritan leida mingit lahendust. Või on kellelgi serveriruumi kus saab kasutada PHPd ja MySQLi, et siis ma olen nõus kogu koodi üle andma, kui on soovijaid.
Ootan igasugu ettepanekuid. :wink:
Minu poolest pane link ka oma kodulehele, aga siis pane ka link siia.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ise olen ka poolt.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

OK, here we go! See "projekt" tundub vägagi huvitav ning loodetavasti on ka tulemus hea. :)
Post Reply