Eesti kaart - kus keegi on

Foorumit puudutavad postitused.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Eesti kaart - kus keegi on

Post by Egon Tinno »

Märkisin ühele Eesti kaardile siinsete liikmete asukohad. Siis saan paremini aru, kus keegi on ja mida tähendab "pilve liigub põhja suunas". Kaart ise asub siin. Võib-olla on veel kellelegi kasu.
Kui nüüd kellegi punkt on vales kohas või on keegi kogemata välja jäänud, siis teavitage siin samas. Kuumus, sa võiksid ka oma asukohata täpsustada (Lõuna-Eesti on veits suur mõiste).
PS. Sellele pildile ei ole viita kuskil mujal linki, kuid kui keegi leiab, et rikub tema privaatust või on sobimatu, siis eemaldan pildi üldse internetist. Pahandusi ma ei taha.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Eesti kaart - kus keegi on

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:Märkisin ühele Eesti kaardile siinsete liikmete asukohad. Siis saan paremini aru, kus keegi on ja mida tähendab "pilve liigub põhja suunas". Kaart ise asub siin. Võib-olla on veel kellelegi kasu.
Kui nüüd kellegi punkt on vales kohas või on keegi kogemata välja jäänud, siis teavitage siin samas. Kuumus, sa võiksid ka oma asukohata täpsustada (Lõuna-Eesti on veits suur mõiste).
PS. Sellele pildile ei ole viita kuskil mujal linki, kuid kui keegi leiab, et rikub tema privaatust või on sobimatu, siis eemaldan pildi üldse internetist. Pahandusi ma ei taha.
Suur tänu, olen ise ka mõlgutanud mõtteid liikmete kaardi suhtes.

Kuumus peaks olema Tõrvas.

Hetkel ei tule kaart aga üldse lahti
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

Väärt mõte.

Ning jah, hetkel kaart ei avane. Samas on teistes foorumites kasautatud Google Earthi abi :)

Õhtul saan enda asukohaga KMZ faili lisada.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Mul vanes küll, võttis nati aega küll (~1min) , aga ootasin ära ja kaart OK.
***
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Nagu ikka, lakkas server töötamast kõige ebasobivamal hetkel. Mul on tõesti kahju, aga tehnikasajand pole midagi teha. Panin nüüd kaarti hot.ee'sse, kust see tuleb ehk ka kiiremini lahti ja ehk seisavad nende serverid ka rohkem töökorras. :)
Link
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

kus on sinna tuleb ikka juurde. harjumaal palju liikmeid tartumaal ka. ja mujal on heal juhul 1 liige maakonna peale. läänemaal pole ühtegi.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Sai Google Mapsis midagi sarnast tehtud.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 217285&z=7
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Lajatas pähe selline mõte, et seda kaarti saaksin kasutada ka hetkeilmaga seotud alade märkimiseks, nimelt saab kindlaid alasid ära toonitada ja saaksin sellega ka hetkeilma kohta kindlas piirkonnas oma arvamust osutada...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Taavi Saimre

Post by Taavi Saimre »

juba läheb :)
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Tarmo Tanilsoo wrote:Lajatas pähe selline mõte, et seda kaarti saaksin kasutada ka hetkeilmaga seotud alade märkimiseks, nimelt saab kindlaid alasid ära toonitada ja saaksin sellega ka hetkeilma kohta kindlas piirkonnas oma arvamust osutada...
Mõte on huvitav, aga ma ei saanud aru, et kas sina hakkad tegema ennustusi erinevate piirkondade kohta või kasutajad saadavad sulle/siia oma piirkonna kohta teavet ja selle alusel koostad kaarti. Samas igal juhul tasuks asja edasi arendada. :wink:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Lajatas pähe selline mõte, et seda kaarti saaksin kasutada ka hetkeilmaga seotud alade märkimiseks, nimelt saab kindlaid alasid ära toonitada ja saaksin sellega ka hetkeilma kohta kindlas piirkonnas oma arvamust osutada...
Mõte on huvitav, aga ma ei saanud aru, et kas sina hakkad tegema ennustusi erinevate piirkondade kohta või kasutajad saadavad sulle/siia oma piirkonna kohta teavet ja selle alusel koostad kaarti. Samas igal juhul tasuks asja edasi arendada. :wink:
Tegelt peaks tõesti tekitama interaktiivse kaardi, kuhu foorumikasutajad saavad märkida ohualasid(nendena ka piirkonnad, kust on äikest raporteeritud).

Näiteks, et kui mina teatan äikesest, mis tuleb edelast, siis teha kaardile Laguja juurde hulknurk, mis lõpeb Lagujast 60 km kirde pool nt. Teen kaardile näidise. Aga jah, nii saaks ka hinnata, mis liikmed võivad varsti järgmisena mõjutatud olla. Aga selleks tuleb teada äikese täpset liikumissuunda.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Re: Eesti kaart - kus keegi on

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote:Kuumus peaks olema Tõrvas.
Sa tead ikka paremini. :lol:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Eesti kaart - kus keegi on

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Kuumus peaks olema Tõrvas.
Sa tead ikka paremini. :lol:
Sa polegi Tõrvas? Igatahes kirjutasin tsiteeritud lause tingivas kõneviisis. Kunagi nagu kirjutasid ühes postituses, et oled Tõrvas.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Wed Jul 04, 2007 6:45 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
ain
Posts: 221
Joined: Thu Apr 05, 2007 4:17 pm
Location: Valga
Contact:

Post by ain »

see kardi värk paistab olevat päris hea mõte ja kui sinna saab veel ilma etke seisu ka peale märkida siis ei peagi vasrsti enam EMHI kodulehel käima :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

ain wrote:see kardi värk paistab olevat päris hea mõte ja kui sinna saab veel ilma etke seisu ka peale märkida siis ei peagi vasrsti enam EMHI kodulehel käima :)
EMHI koduleht on siiski vajalik nagu hingeõhk, vähemalt minu arvates :)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply